ارائه خدمات رایگان حمل و نقل و پارکینگ برای نمازگزاران عید فطر

علیرضا صلواتی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری نماز عید فطر در مصلی اصفهان اظهار داشت: بر این اساس محدودیت‌های ترافیکی شهر اصفهان در این منطقه اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در صبح روز چهارشنبه ۲۵۰ دستگاه اتوبوس از میادین ۱۲ گانه شهر اصفهان آماده جابجایی نمازگزاران به سمت مصلی اصفهان هستند، ابراز داشت: همچنین همه پارکینگ‌های اطراف مصلی در این رو خدمات رایگان به نمازگزاران ارائه می‌دهند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان افزود: بر این اساس در روز چهارشنبه پارکینگ شرکت غله، پارکینگ راه‌و شهرسازی، پارکینگ آیت‌الله خوانساری، پارکینگ هایپر استار و پارکینگ مصلی به صورت رایگان در اختیار شهروندان قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه همچنین محدودیت‌های ترافیکی شهر اصفهان از ساعت ۲۴ روز سه شنبه در اصفهان آغاز می‌شود، اضافه کرد: از این رو این محدودیت‌های ترافیکی در تقاطع دهش در خیابان شیخ مفید، تقاطع فرایبورگ در خیابان سعادت آباد ،خیابان آیت‌الله خوانساری در خیابان سعادت آباد، خیابان واله و خیابان فیض اعمال خواهد شد.

صلواتی همچنین fi استفاده از خودروهای برقی برای جابجایی سالمندان در مصلی بزرگ اصفهان اشاره کرد و گفت: شرکت تاکسیرانی نیز در این روز آماده ارائه خدمات به شهروندان خواهند بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار