عدم شفافیت قوانین ورویه های نادرست گذشته منشاء حقوق های نجومی است

رحیم شهرتی فر در گفت و گو با خبرنگار مهر منشاء اصلی پرونده فیش های حقوقی نجومی را عدم شفافیت در قوانین و رویه های نادرست گذشته عنوان و تصریح کرد: این موضوع بیشتر مبتلابه دستگاه ها و سازمان هایی است که میزان درآمدها و هزینه کرد آنها مشخص نیست و مدیران و اعضای هیات مدیه ها با استفاده از برخی ابهامات قانونی و گاه روابط به این وجوه دسترسی می یابند.

وی بر لزوم بازگرداندن وجوه غیرقانونی دریافت شده به بیت المال در پرونده فیش های حقوقی نجومی در کنار برخورد با خاطیان تاکید و تصریح کرد: پرداختی ها در تمام دستگاه های دولتی بر اساس قوانین و احکام کارگزینی تابع مقررات صورت می گیرد ک بر همین اساس موضوع حقوق ای نجومی در چنین سازوکارهایی موضوعیت نمی یابد.

فرماندار تبریز در پایان خاطر نشان شد: علاوه بر اینکه باید با متخلفان در خصوص فیش های حقوقی نجومی برخورد و از ادامه خدمت منع شوند بلکه اگر ریالی به ناحق از بیت المال به کسی داده شده، باید عیناً عودت داده شود و رویکرد و نگاه دولت نیز در همین راستاست.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار