رونمایی از نسخه دوم شبکه مردمی « روستاکالا» به مناسبت عیدفطر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، باگذشت یک سال ازآغاز رسمی فعالیت‌های شبکه مردمی روستاکالا با عنایت به لزوم ورود جدی و عملیاتی حمایت از تولیدملی و به‌خصوص تولیدات مناطق محروم، دومین نسخه از سایت روستاکالا به همراه اقلام و گروه بندی‌های جدید راه‌اندازی شد.

بنابراین گزارش «روستاکالا» به عنوان شبکه‌ای در حمایت از تولیدات روستایی، توسط جمعی از جهادگران سراسر کشور راه‌اندازی شده و پشتیبانی ‌می‌شود. هدف از تشکیل این شبکه حمایت از تولیدات مناطقی است که به دلیل دوری از بازار مصرف و بزرگ بودن زنجیره واسطه‌ها، از سود کمی برخوردار بوده و رونق خود را از دست داده‌اند.

گفتنی است خریداران، ضمن شرکت در امر خیر و توانمندسازی مناطق محروم، با حذف واسطه‌ها از کالاهایی اصیل، مرغوب و با قیمتی کمتر از کالاهای مشابه برخوردار می‌شوند.

لازم به ذکر است «روستاکالا» یک شبکه مردمی است که با اهداف غیر تجاری و در راستای حمایت از تولید ملی، رونق کسب و کار روستایی، جلوگیری از مهاجرت‌های شغلی و در نهایت پیشرفت مناطق محروم به دست خود روستاییان راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام/

http://fna.ir/CGIVWZ

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار