وزارت رفاه نسبت به بیمه عمر و درمان حادثه دیدگاه شهرستان خوی اقدام کند

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، سید تقی کبیری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به حادثه  انفجار کپسول گاز در روستای شوریک شهرستان خوی اظهار کرد: در پی این حادثه 24 نفر از هموطنان‌مان دچار حادثه شده و تعدادی فوت و عده دیگری نیز مصدوم شدند.

وی با بیان این که از همان لحظات رخ دادن این اتفاق  بیماران به بیمارستان منتقل شده و 5 نفر از آنان نیز به تهران اعزام شدند گفت: بارها تذکراتی به دولت در حوزه درمان شهرستان داده شده اما هنوز اقداماتی انجام نشده و این شهرستان حتی یک تخت یا اتاق برای بستری کسانی که دچار سوختگی شده‌اند نداشته اگر بود شاید تعداد کسانی که فوت شدند کم بوده یا اصلا کسی فوت نمی کرد.

نماینده مردم خوی در مجلس افزود: از رییس جمهور، وزارت‌خانه‌های بهداشت و رفاه و همچنین شرکت ملی گاز در خواست دارم که اقدامات لازم را در این شهرستان و روستاهای آن انجام دهند.

کبیری از وزارت بهداشت در خواست کرد تا در زمینه تجهیز بیمارستان اقدامات لازم را انجام دهد و همچنین اظهار کرد: وزارت رفاه نیز با توجه به این که افراد آسیب دیده جزو محرومین جامعه هستند نسبت به اقداماتی در زمینه بیمه عمر و درمان این افراد عمل کند.

وی در پایان از شرکت ملی گاز درخواست کرد تا نسبت به گازرسانی در روستاهای محروم تسریع کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار