اعمال محدودیت‌های ترافیکی در ایام تعطیلات عید سعید فطر

رئیس پلیس راه استان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی ایام تعطیلات عید سعید فطر در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

تصاویر هوایی از وضعیت ترافیکی جاده‌ها

سرهنگ مهیار رستگار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن عید سعید فطر و تداخل آن با تعطیلات پایان هفته،پلیس راه استان  محدودیت‌های ترافیکی را به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و ایجاد ترافیک روان جاده‌ای  اعمال خواهدکرد.

وی افزود: از ساعت 13 تا ساعت 24 روز سه شنبه، 15 تیر و همچنین از ساعت هشت الی 24 روزهای چهارشنبه و جمعه، 16 تیر ماه تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از اتوبان «رشت - قزوین» و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ رستگار گفت:از ساعت هشت تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ 16، 17 و 18 این محدودیت در محور آستارا به اردبیل و بالعکس نیز اعمال می‌گردد و تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی در این محور ممنوع می‌باشد.

رئیس پلیس راه استان در پایان از کلیه رانندگان خواست به علت افزایش تردد در محورها مواصلاتی استان ضمن رعایت مقررات راهنمایی رانندگی، با آرامش بیشتری رانندگی و در زمان خستگی و خواب آلودگی با هدایت خودرو به پارکینگ، استراحت و سپس به مسیر خود ادامه دهند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار