گرامیداشت یاد شهیدان انصاری و نورانی

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه شهادت امتیاز انسان‌های خوب خداست گفت: شهادت، اوج تعالی انسان است و شهیدان، مقاومت و پویایی جامعه را تضمین می‌کنند.

امام جمعه موقت رشت

به گزارش ایسنا،حجت‌الاسلام صدیق عربانی در مراسم نکوداشت یاد و خاطره شهید علی انصاری و شهید علیرضا نورانی و 257 شهید کارمند استان گیلان که در مسجد قدس رشت برگزار شد اظهار کرد: از لحاظ مکتب اسلام شهادت حیات ابدی است و خون شهدا درخت انقلاب اسلامی را تناور و نهال آن تمام دنیا را فرا گرفته است.

وی شهیدان انصاری و نورانی را الگوی ارزشمند خدمت به مردم عنوان کرد و گفت: شهید نورانی و انصاری با ساده زیستی و گذشتن از علایق دنیوی در راه خدمتگذاری مردم به فیض شهادت رسیدند.

امام جمعه موقت رشت با اشاره به جایگاه شهدا یادآور شد:شهدا حق بزرگی بر گردن همه ما دارند و اجرشان را از خداوند می‌گیرند.

حجت‌الاسلام صدیق عربانی جهاد را دری از درهای بهشت خواند و گفت: براساس فرموده مولای متقیان علی علیه‌السلام این در برای هرکسی باز نمی‌ماند و به برکت ایثارگری‌ها و شهادت طلبی شهدایی همچون شهیدان انصاری و نورانی است که انقلاب اسلامی بیمه شده است.

وی شهیدان انصاری و نورانی را مصداق واقعی خدمتگذاری به خلق الله دانست و افزود:این شهیدان در آنچه که بدستشان می‌رسید ضعفی نشان نمی‌دادند و تمام وجودشان را در راه خدمت به مردم به کار گرفته بودند.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه شهادت امتیاز انسان‌های خوب خداست ،گفت: شهادت، اوج تعالی انسان است و شهیدان، مقاومت و پویایی جامعه را تضمین می‌کنند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار