بزرگ‌ترین تسویه حساب صنعت خودروی جهان

شرکت خودروسازی فولکس واگن موظف شده است که ۳/ ۱۵ میلیارد یورو بخاطر تاثیر بحران آلاینده‌ها در آمریکا پرداخت کند. این بزرگ‌ترین تسویه حسابی است که تاکنون در تاریخ صنعت خودروسازی جهان انجام شده است.به گزارش دنیای اقتصاد، رویکرد جدید و فعالانه فولکس‌واگن و تمایل شدید این شرکت برای پذیرش هر چه زودتر همه مفاد این توافق، حکایت از آن دارد که مدیران جدید این شرکت بر آینده تمرکز کرده‌اند. با وجود این توافق بزرگ در آمریکا اما هنوز راه دشواری در پیش است چون پرونده دعوای حقوقی این شرکت در اروپا و نقاط دیگر جهان هنوز باز است و وزارت دادگستری آمریکا در حال همکاری با بازرسان آلمان است تا تعیین کنند که آیا اتهامات جنایی نیز به باید به پرونده فولکس‌واگن وارد شود یا نه. البته هنوز هم همه هزینه‌های آلاینده‌های خودروهای فولکس‌واگن به‌طور کامل شناسایی نشده‌اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار