X بستن تبلیغات
5. Fixed

10 نکته درباره مقابله با قاچاق در یک جدول/برخورد با دانه‌درشت‌هایی که دیده نمی‌شوند

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر اهمیت برخورد با دانه درشت‌ها برای مبارزه با قاچاق تأکید کرد و گفت: بیشتر این دانه درشت‌ها خارج از ایران زندگی می‌کنند و در جایی قرار می‌گیرند که دیده نشوند.

به گزارش اقتصادنیوز، حبیب‌الله حقیقی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تشریح ریشه‌های قاچاق عواملی مانند فرآیندهای اقتصاد ناکارآمد، بالاتر بودن هزینه‌های واردات رسمی نسبت به قاچاق و نداشتن زیرساخت‌های لازم برای مقابله با قاچاق را به عنوان علل شیوع قاچاق ذکر کرد.

او همچنین بر ضرورت برخورد با دانه درشت‌ها تأکید کرد و گفت: ستاد قاچاق کالا محدودیت قانونی و معذوریت قانونی در برخورد با دانه درشت‌ها ندارد. در این مدت اقدامات مؤثری در برخورد با دانه درشت‌ها انجام شده است. بیشتر این دانه درشت‌ها خارج از ایران زندگی می‌کنند و در جایی قرار می‌گیرند که دیده نشوند.

اقتصادنیوز شکل زیر را بر اساس اظهارات رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز که در گفت‌و‌گو با روزنامه ایران مطرح شده، تهیه کرده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار