X بستن تبلیغات
5. Fixed

پایان خونین ارتباط نامشروع زن شوهر دار با مرد غریبه

ارتباط نامشروع یک مرد متاهل در کرمان با یک زن شوهر دار منجر به سرانجام شوم شد.

پایان خونین ارتباط نامشروع

 به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در تشریح جزئیات این خبر گفت:در پی گزارش مفقودی یک خانم از طرف خانواده وی و با توجه به اهمیت موضوع پرونده به طور ویژه در دستور کار دادستانی وشعب (7،3بازپرسی) کرمان قرار گرفت.

دادخدا سالاری گفت:در ادامه تحقیقات وطی یکسری اقدامات قضائی مشخص گردید،قاتل (ب.خ)که فردی متاهل و35ساله می باشد به علت ارتباط نامشروع با یک زن شوهردار،اقدام به قتل فجیع همسر خود می نماید وجسد همسر خود را به درون یک چاه در اطراف کرمان می اندازد.

این مقام ارشد قضائی استان کرمان علت ومنشاء اصلی قتل از سوی متهم را ارتباط نامشروع واغوای شیطان دانست وافزود: قاتل با قساوت قلب اقدام به خفه نمودن همسر خود که دختر عموی وی می باشد می نماید وسپس مقتول را به داخل یک چاه 50متری پرتاب می نماید.

وی اعلام داشت: در ادامه پس از اینکه خانم (م.ح)که با قاتل ارتباط نامشروع داشته است از حوادث پیش آمده مطلع می گردد، اقدام به قتل دختر بچه 5ساله خود می نماید.

دادستان کرمان افزود:متاسفانه در ادامه این خانم پس از قتل فرزند خود، اقدام به خودکشی می نماید واین حادثه تلخ رقم می خورد.

سالاری افزود:متهم به قتل همسر خود اقرار نموده وپرونده در شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی وانقلاب کرمان در حال رسیدگی است.

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط:

ماجرای ارتباط نامشروع زن جوان برای انتقام گیری ازهمسرهوسبازش

سرنوشت شوم دختر جوان در پی رابطه نامشروع با پسر شهرستانی

کشتن دختر جوان به دست برادرش بخاطر ارتباط نامشروع

مرد قاتل همسرش ‌را وادار به ‌ارتباط نامشروع می‌کرد

قتل نوزاد شش‌ماهه پس از ارتباط نامشروع همسر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار