رئیس جمهور به حادثه «انفجار خوی» ورود کند

سید تقی کبیری با اشاره به حادثه انفجار کپسول در شهرستان خوی، گفت:از رئیس جمهور، وزارت بهداشت و درمان و شرکت گاز می‌خواهیم اقدامات لازم را در قبال این حادثه انجام بدهند.

خبرگزاری تسنیم: سید‌ تقی کبیری نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه، 15 خرداد) پارلمان در نطق میان‌دستور خود، با تسلیت به بازماندگان حادثه انفجار کپسول گاز در یکی از روستاهای شهرستان خوی، اظهار کرد: در این حادثه دلخراش 24 نفر کشته و زخمی شدند و از وزارت کشور هر چند به خاطر ورود با تاخیر، تشکر میکنم.

وی با انتقاد از عدم امکانات کافی در این شهرستان برای درمان حادثه‌دیدگان، تاکید کرد: قبلاً هم به دولت تذکر داده بودیم که بیمارستانهای این شهرستان با یک قرن سابقه حتی یک اتاق برای سوانح سوختگی ندارند.

کبیری افزود: از رئیس جمهور، وزارت بهداشت و درمان و شرکت گاز می‌خواهیم اقدامات لازم را در قبال این حادثه انجام بدهند.

نماینده مردم و خوی و چایپاره با تاکید بر محروم بودن این مناطق، خاطرنشان کرد: از وزارت رفاه تقاضا داریم که برای بیمه عمر  و بیمه درمان مردم محروم این منطقه اقدامات لازم را انجام بدهند و از شرکت گاز نیز درخواست میکنیم برای روستاهای مرحوم گازرسانی کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار