شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان کارفرمای نمونه استان خوزستان شد

طی این مراسم از مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بعنوان کارفرمای نمونه و منتخب استان خوزستان در سال 1394 و همچنین 32 کارفرمای منتخب سایر استان ها تجلیل بعمل آمد

خوزنیوز: همایش ملی تکریم کارفرمایان نمونه سازمان تامین اجتماعی مقارن با اولین سالگرد تشکیل شورای راهبردی شرکای اجتماعی این سازمان با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین وزیر دادگستری برگزار شد.

به گزارش خوزنیوز؛ طی این مراسم از مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بعنوان کارفرمای نمونه و منتخب استان خوزستان در سال 1394 و همچنین 32 کارفرمای منتخب سایر استان ها تجلیل بعمل آمد.  

این همایش بمنظور تقدیر از تلاشگران عرصه تولید ملی و تقویت اقتصاد کشور با حضور حجت الاسلام پور محمدی وزیر دادگستری و دکتر ربیعی وزیر کار  تعاون و رفاه اجتماعی و کارفرمایان نمونه استان های کشور شامگاه شنبه در سازمان تأمین اجتماعی کشور برگزار گردید.

سازمان تأمین اجتماعی پیش از این در خصوص هدف از برگزاری این همایش و نحوه انتخاب کارفرمایان منتخب  اعلام داشته بود: هدف ، تکریم کارفرمایانی است که در شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی، جریان تولید کشور و اشتغال جوانان را حفظ نموده و امنیت نیروی کار در جنبه هی مختلف مدیریتی را پایدار می سازند. همچنین تاثیرگذاری بر تقویت تولید ملی، همکاری با سازمان تامین اجتماعی و پرداخت حقوق کارگران و حق بیمه آنها و دفاع از حقوق کارگران از ملاک های گزینش تولیدکنندگان نمونه است.

برای انجام این مهم در تمامی استان ها با توجه به شاخص های مذکور ٤ کارفرمای نمونه انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند و یک نفر از ٤ کارفرما به عنوان کارفرمای برتر استان به همایش ملی تکریم از کارفرمایان در تهران معرفی شدند که طی این فرآیند مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان توانست بعنوان کارفرمای منتخب و نمونه استان خوزستان در این همایش ملی معرفی گردد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار