X بستن تبلیغات
5. Fixed

جشن پایان رمضان کودکان روزه اولی‌ در خرمشهر

جشن پایان رمضان کودکان روزه اولی‌ خرمشهری هم‌زمان با آخرین روز این ماه مبارک به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این شهرستان برگزار شد

خوزنیوز: جشن پایان رمضان کودکان روزه اولی‌ خرمشهری هم‌زمان با آخرین روز این ماه مبارک به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این شهرستان برگزار شد.

امل علویان مسوول کانون شماره یک خرمشهر با اعلام این خبر گفت: جشن ویژه روزه اولی‌ها هم‌زمان با آخرین روز ماه مبارک رمضان با حضور اعضا دختر عضو کانون پرورش فکری در این مرکز فرهنگی هنری اجرا شد.

وی با اشاره به این‌که در این جشن بچه‌ها در برنامه‌هایی بلند خوانی سوره قدر و شعرخوانی «مثل فرشته‌ها» حضور داشتند افزود: بچه‌ها در ادامه این برنامه خاطرات قشنگ خود را از اولین سال گرفتن روزه خود را برای دیگر شرکت‌کنندگان بازگو کردند.

علویان در ادامه یادآور شد: مربیان کانون در این جشن پیرامون ثواب روزه و پاداش آن نزد خداوند با اعضا صحبت کردند.

گفتنی است از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پایان این جشن تاج گل‌هایی به‌رسم یادبود به کودکان روزه اولی اهدا شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان خوزستان 58 مرکز ثابت، سیار و پستی دارد که مربیان این مراکز با ارائه فعالیت‌های فرهنگی، هنری با مخاطبین کودک و نوجوان خود ارتباطی چهره به چهره و نزدیک برقرار می‌کنند.

مربیان کانون در این مراکز علاوه بر امانت دادن کتاب به ارائه 40 عنوان فعالیت فرهنگی هنری از جمله قصه‌گویی، شعرخوانی، نمایش عروسکی، پخش فیلم، تهیه روزنامه دیواری، کتاب‌خوانی، نقاشی، سفالگری، گفتگوهای آزاد برای کودکان و نوجوانان می‌پردازند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار