X بستن تبلیغات
5. Fixed

تولید بیش از 2 هزار و 900 اثر کودکان و نوجوانان خوزستانی در جشنواره رضوی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از تولید بیش از 2 هزار و 900 اثر با موضوع‌های هشتگانه کارگروه کودک و نوجوان جشنواره رضوی توسط کودکان و نوجوانان خوزستانی خبر داد

خوزنیوز: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از تولید بیش از 2 هزار و 900 اثر با موضوع‌های هشتگانه کارگروه کودک و نوجوان جشنواره رضوی توسط کودکان و نوجوانان خوزستانی خبر داد.

به گزارش خوزنیوز؛ غلامرضا شنبدی با اعلام این خبر گفت: کودکان و نوجوانان و مربیان کانون پرورش فکری در استان خوزستان با تولید 2 هزار و 980 اثر با موضوع رضوی ارادت خود را به امام هشتم شیعیان ابراز کردند.

وی با اشاره به این‌که کودکان و نوجوانان عضو مراکز کانون پرورش فکری استان خوزستان در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رضوی، 825 اثر با موضوع «داستان‌نویسی»، 725 اثر با موضوع «شعر سرایی»، 275 اثر با موضوع «خوشنویسی»، 900 اثر با موضوع «نقاشی»، 80 اثر با موضوع «نشریه نگاری»، 145 اثر با موضوع «کاردستی» تولید کردند افزود: مربیان مراکز کانون خوزستان نیز با اجرای 30 قصه‌ی و معرفی شخصیت رضوی در این جشنواره حضور داشتند.

شنبدی با بیان این‌که در مرحله نخست داوری‌ها در مراکز کانون از میان 2 هزار و 980 اثر تولید شده در هشت موضوع رضوی، 620 اثر به مرحله استانی راه یافتند اظهار داشت: هیأت داوران مرحله‌ی استانی این جشنواره 124 اثر را در بخش های«داستان‌نویسی»، «شعر سرایی»، «خوشنویسی»، «نقاشی»، «نشریه نگاری»، «کاردستی»، «قصه‌گویی» و «معرفی شخصیت» انتخاب و به دبیرخانه کشوری آن معرفی کردند که به یاری خدا از برگزیدگان مرحله استانی این جشنواره هم‌زمان با جشن‌های دهه کرامت تقدیر خواهد شد.

این مدیرکل فرهنگی یکی از فعالیت‌های کانون به‌منظور ترویج فرهنگ رضوی را مشارکت در جشنواره بین‌المللی رضوی معرفی کرد و یادآور شد: پس از انتشار فراخوان کارگروه کودک و نوجوان چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (علیه‌السلام) از سوی کانون پرورش فکری در آذر‌ماه سال گذشته کودکان و نوجوانان خوزستانی عضو مراکز کانون با همراهی مربیان این نهاد فرهنگی در 30 شهر استان با برگزاری برنامه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و مذهبی در جشنواره کودک و نوجوان رضوی با هشت‌ موضوع شرکت کردند.

گفتنی است؛ برگزیدگان کشوری چهاردهمین جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هم‌زمان با دهه کرامت سال 1395 معرفی خواهند شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار