فروش اقساطی پژو 206

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با تبریک عید سعید فطر به هموطنان، از عرضه خودروی محبوب 206 با شرایط ویژه خبر داد.

فروش اقساطی پژو 206

مصطفی خان کرمی گفت: فروش اقساطی 206 تیپ 2 از روز شنبه 19 تیرماه با پیش پرداخت های 113 و 133 میلیون ریالی و موعد تحویل مرداد و شهریورماه آغاز خواهد شد.

وی افزود: ایران خودرو در این طرح فروش، به پیش پرداخت مشتریان برای تحویل شهریور ماه نیز سود مشارکت پرداخت خواهد کرد که این سود برای پیش پرداخت های 113میلیون ریالی،‌ 180هزار تومان و برای پیش پرداخت های 133میلیون ریالی، 200 هزار تومان خواهد بود.

خان کرمی با بیان اینکه نرخ سود این طرح فروش اقساطی 16 درصد برای پیش پرداخت 133میلیون ریالی و 19 درصد برای پیش پرداخت 113 میلیون ریالی در نظر گرفته شده،‌ اظهار کرد: اقساط این طرح فروش 36 ماهه خواهد بود که در قالب 6 فقره چک 6 ماهه دریافت خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان در پایان گفت: این طرح فروش اقساطی ویژه به مناسبت عید سعید فطر و به عنوان عیدی ایران خودرو به هموطنان ارائه شده و فقط برای یک بار و صرفا برای محصول 206 تیپ 2 اجرا خواهد شد.

* جزئیات کامل این طرح را در جدول ارائه شده ایرا‌ن‌جیب مشاهده نمایید .
زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 95/04/19 می باشد .

فروش اقساطی پژو 206

منبع:ایران جیب

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار