X بستن تبلیغات
5. Fixed

9 مصدوم و پنج فوتی در دو تصادف جاده‌ای امروز

۹ مصدوم و پنج فوتی در دو تصادف جاده‌ای امروز

عصر خودرو- سخنگوی سازمان امداد و نجات از بروز دو تصادف جاده‌ای در محورهای خراسان جنوبی و زنجان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، سید مصطفی مرتضوی از برخورد کامیون ایسوزو با تراکتور در روز 14 تیر ماه ساعت 23:05 در جاده لرستان-خرم‌آبد-مرکزی، (کیلومتر 40 محور خرم‌آبد- کوهدشت، تقاطع جاده گندابه) خبر داد و گفت: این حادثه متاسفانه سه فوتی در پی داشت و در عین حال سه نفر هم مصدوم شدند.

وی همچنین درباره تصادف جاده‌ای دیگری گفت: در ساعت 2:40 دقیقه امروز، یک سواری پژو و یک دستگاه سواری پراید در خراسان جنوبی-سربیشه-(کیلومتر 15 محور سربیشه-نهبندان در دوراهی دهاباد) باهم برخورد کردند و این حادثه 10 نفر حادثه دیدند. همچنین این حادثه یک نفر فوتی و 9 نفر مصدوم در پی داشت که پنج نفر از مصدومان از سوی امدادگران هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

مرتضوی در ادامه از بروز تصادف میان کمباین و سواری پراید در جاده زنجان-خدابنده-زرین رود، (کیلومتر30جاده قیدار-بیجار، روبروی کارخانه گچ آریا)، خبر داد و افزود: در این حادثه که ساعت 5:30 امروز رخ داده است، چهار نفر فوتی داشتیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار