X بستن تبلیغات
5. Fixed

پیش بینی مصرف 100 میلیون لیتر بنزین در تعطیلات عید فطر

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایلنا، داوود عربعلی سخنگوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی با پیش بینی اینکه مصرف سوخت در ایام تعطیلات سه روزه عید فطر افزایش خواهد یافت، گفت: پیش بینی می‌شود که در سه روز آینده با توجه به افزایش سفرهای جاده‌ای میزان مصرف بنزین به 95 تا 100 میلیون لیتر در روز برسد.

وی افزود: البته برای تامین بیش از این میزان (100 میلیون لیتر) نیز مشکلی نداریم و تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

عربعلی تصریح کرد: هر سال روند مصرف سوخت و فرآورده بعد از عید فطر و شروع فصل تابستان و در نتیجه رشد سفر‌ها نسبت به روزهای عادی افزایشی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه ما مشکلی برای تامین سوخت نداریم، خاطرنشان کرد: مردم نگران نباشند وفقط توصیه ما این است که از مبادی حرکت سوخت دریافت کنند تا در جاده‌ها با ترافیک در جایگاه‌ها مواجه نشوند.

سخنگوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در ادامه با بیان اینکه به هر میزان که سفرهای تابستانی افزایش می‌یابد مصرف سی. ان. جی نیز بیشتر می‌شود، تاکید کرد: برای تامین سی ان جی نیز مشکلی نیست و با تمام ظرفیت آماده سوخت رسانی هستیم و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار