خطرناک ترین دربی ممکن این فصل در انتظار پرسپولیس!

وبسایت رسمی برنامه نود - اميد ابراهيمي هم بعد از تمديد قراردادش با استقلال وعده داده اين تيم در داربي تهران، هديه خوبي به هواداران بدهد.
 
 به گزارش وبسایت نود، اميد ابراهيمي هم بعد از تمديد قراردادش با استقلال وعده داده اين تيم در داربي تهران، هديه خوبي به هواداران بدهد. اينطور به نظر مي‌رسد كه استقلالي‌ها امسال براي جبران شكست‌هاي اخير در داربي، سرشار از انگيزه و حس انتقامجويي هستند.

 قبل از اميد ابراهيمي، عليرضا منصوريان هم در بدو پذيرش سرمربيگري استقلال گفته بود هدفش بردن پرسپوليس است. همچنين ديگر ركن استقلال يعني مهدي رحمتي هم به طور جداگانه و قبل از همه اين حرف‌ها قول جبران ناكامي در برابر پرسپوليس را داده بود.

 بعد از داربي برگشت پارسال كه با پيروزي 4بر2 سرخپوشان همراه بود، رحمتي پستي روي اينستاگرامش گذاشت و در آن قول داد تا وقتي فوتبال بازي مي‌كند، اين باخت را جبران خواهد كرد. خلاصه اينكه پرسپوليسي‌ها بايد حسابي حواس‌شان جمع باشد، چرا كه از قرار معلوم استقلالي‌ها فصل را به هواي داربي شروع مي‌كنند!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار