تهران؛ میزبان معتبرترین بیمارستانهای کشور! +عکس

از نتایج پیش نویس استانداردهای ملی اعتبار بخشی بیمارستانها مشخص شد،تعدادی از بیمارستانهای برتر کشور از لحاظ کیفیت تا خدمات به بیماران در تهران واقع شده است.این بیمارستانها...

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : در پی اعلام پیش نویس استانداردهای ملی اعتبار بخشی بیمارستان ها عنوان شد تعدادی از بیمارستانهای تهران در شاخص های متفاوت بهترین رتبه ها را کسب کرده اند.از سال ۱۳۹۰ مدل اعتباربخشی جایگزین نظام ارزشیابی قدیمی ایران انتخاب شد و از سال ۱۳۹۲ کلیه بیمارستان ها با این مدل ارزشیابی و تعیین اعتبار شدند.

چندین بیمارستان پایتخت در میان بیمارستانهای برتر کشور
بر اساس نسخه پیش نویس استانداردهای ملی اعتبار بخشی بیمارستان های ایران، بیمارستان های نمونه تهران نیز معرفی شدند.نسخه پیش نویس استانداردهای ملی اعتبار بخشی بیمارستان های ایران در سال در سال ٢٤٠٨ با رویکرد ایمنی بیمار در هشت محور از سوی دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منتشر شد.

بر این اساس، بیمارستان های حاضر در تهران از جمله  عرفان، آتیه، تریتا، بهمن و بقیه الله و... به لحاظ به کارگیری پیشرفته ترین امکانات و خدمات رسانی به بیماران و همچنین معیارهای دیگر در رده برترین بیمارستان های نمونه انتخاب شده اند.

بیمارستان آتیه

بیمارستان بقیه الله

بیمارستان تریتا

بیمارستان عرفان

بیمارستان بهمن

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار