دستور جهانگیری به هیئت دولت برای نظارت بر دستمزد زیرمجموعه‌ وزارتخانه‌ها و برخورد با تخلفات

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

جهانگیری در نامه‌ای از هیئت دولت خواست تا اقدام لازم در جهت اصلاح نظام حقوق و دستمزد کلیه شرکت ها و نهادهای عمومی زیرمجموعه‌شان را انجام بدهند.

به گزارش ایسنا، در پی پاسخ رهبر معظم انقلاب اسلامی به نامه معاون اول رییس‌جمهور که متضمن اوامر معظم‌له در خصوص «لزوم همکاری و مشارکت کلیه دستگاه‌ها و نهادهای عمومی کشور با دولت در ایجاد انضباط مالی و جلوگیری از پرداخت‌های غیرمتعارف» است، اسحاق جهانگیری در نامه ای به اعضای هیات دولت، دستوراتی را صادر کرد.

متن دستور معاون اول رییس جمهور به اعضای هیات دولت بدین شرح است:

«اعضای محترم دولت

لطفا بر کلیه شرکت ها و نهادهای عمومی زیرمجموعه نظارت و اقدام لازم در اصلاح نظام حقوق و دستمزد، خصوصا حقوق مدیران بنمایید و با موارد تخلف برخورد و نتیجه را اعلام نمایید. شرکت‌های واگذار شده اصل 44 و شرکت‌هایی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم مدیران آن‌ها توسط مدیران دولتی تعیین می شود مشمول می باشند.»

جهانگیری همچنین به وزیر کشور دستور داده است:

«جناب آقای دکتر رحمانی فضلی

در مورد دریافتی شهرداری‌های کلان‌شهرها که احکام آن‌ها توسط وزیر کشور صادر می‌شود و شهرداران مناطق، نظارت و در موارد تخلف برخورد لازم بنمایید.»

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار