قتل حسین منصوری مدیرعامل باشگاه سابق مس سرچشمه

حسین منصوری مدیرعامل سابق مس به قتل رسید

صبح امروز ورزش مس با خبری بسیار دردناک و شوک آور روبرو شد که تا ساعت ها در باور کسی نمی گنجید و همه برای تکذیب آن تلاش می کردند.

اما متاسفانه خبر تائید شد و مشخص گردید حسین منصوری مدیر عامل سابق باشگاه مس سرچشمه به دیار حق شتافته است.

جسد ایشان صبح امروز در حالی که به طرز دلخراشی به قتل رسیده بودند در یکی از باغ های اطراف سرچشمه کشف شده است که بلافاصله تحقیقات پلیس برای دستگیری عامل حادثه و انگیزه های آن آغاز شده است.

منصوری مدیرعامل باشگاه مس

در حال حاضر جسد آقای منصوری برای کالبد شکافی در پزشک قانونی شهر رفسنجان قرار دارد و تاریخ مراسم خاکسپاری ایشان به زودی از سوی خانواده ایشان اعلام خواهد شد.

آقای منصوری که از مدیران شناخته شده ی ورزش مس محسوب می شد، آخرین مدیر عامل باشگاه مس سرچشمه بود و مسئولیت ورزش شهر مس نیز بر عهده ی ایشان بود.

باشگاه فرهنگی و ورزشی صنعت مس کرمان این ضایعه ی دردناک را به جامعه ی ورزش کرمان و شرکت مس تسلیت عرض می نماید.

زینعلی:چاقو به بالای قلب منصوری خورد

زینلی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان گفت:منصوری دیروز در یک باغی که در نزدیکی سرچشمه بود به قتل رسید و طبق اطلاعاتی که دارم او با یک ضربه چاقو که بالای قلبشخورده به قتل رسیده است.

وی افزود:نیروی انتظامی و اطلاعات به دنبال قاتل هستند و از انگیزه این جنایت بی اطلاع هستیم

زینلی ادامه داد:به هر حال مشکلات خانوادگی در زندگی همه وجود دارد و نمی دانیم از قبل چه اشخاصی با منصوری مشکل داشتند که او را به قتل رساندند.

قتل حسین منصوری مدیرعامل باشگاه سابق مس سرچشمه

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار