زنی که 6 سال دخترانش را برای تجاوز به مرد51 ساله فروخت + تصاویر

داستان تلخ فروش دختران برای تجاوز توسط مادر به یک مرد 51 ساله

دادستان با تامل و تاسف پرونده را باز و شرح ماجرا را اعلام می کند. متهمان این پرونده مرد 51 ساله اهل نیوجرسی و یک زن 44 ساله اهل فیلادلفیا است که در یک اقدام شیطانی بر روی دو دختر 14 و 12 ساله معامله کردند.

مادر بی رحم

مادر بی رحم دخترانش را برای تجاوز فروخت

" آلفردو روزالس" مردی که با پرداخت پول به مادر دو دختر نوجوان به مدت 6 سال به انها تجاوز کرد در رابطه با این اقدام شرورانه گفت :من از سالها پیش با هماهنگی با مادر این دختران با آنها رابطه جنسی برقرار می کردم .

مرد متجاوز

مرد متجاوز به دختران 6 و 8 سالهماجرای فروش دختران به مرد 51 ساله برای تجاوز

روزالس که یک مکانیک متاهل است از سال 2010 با این خانواده آشنا شد و از همان زمان هر هفته برای اجرا کردن نقشه شومش به محل زندگی انها می آمده است . ابتدا اینطور استدلال می شده که دختر 12 ساله در آن زمان مورد تجاوز قرار نمی گرفته است و چند سالی است که مادرش او را هم فروخته است اما دختر 14 ساله از همان ابتدای جنایت قربانی نیت شوم مرد و مادرش شده بود اما متاسفانه بعد از بازجویی ها مشخص شد که آزار دختران بی گناه از سن 6 و 8 سالگی انها آغاز شده بود.

زن 44 ساله در بازجویی ها اذعان داشت که سالها پیش بیکار شده بود و توانایی تامین مخارج زندگی را نداشته به همین علت اقدام به این عمل شرم اور زده است. قاضی پرونده هر دوی این متهمان را به زندان و پرداخت جریمه نقدی به میزان 500.000 و 300.000 دلار به ترتیب برای مرد و زن متهم کرد.

زنی که 6 سال دخترانش را برای تجاوز به مرد51 ساله فروخت + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار