مدافع سابق استقلال اهواز در جنگ با داعش!

نکته‌اي که باعث شده نام اين بازيکن دوباره بر سر زبان‌ها بيفتد کار جالب وي در پر کردن ويديويي است

باسم عباس کاطع التقيلي فوتباليست حرفه‌اي تيم ملي عراق که در آستانه سي و چهار سالگي قرار دارد چندي پيش به بسيج مردمي نيروهاي عراق در برخورد با داعش پيوست و لباس اين نيروي خود جوش مردمي را بر تن کرد.باسم عباس مدافع سابق استقلال اهواز در جنگ با داعش!
اما نکته‌اي که باعث شده نام اين بازيکن دوباره بر سر زبان‌ها بيفتد کار جالب وي در پر کردن ويديويي است که در آن همرزم اين بازيکن رو به باسم عباس مي‌گويد مي‌توانيد با من يک عکس سلفي بگيريد؟!

باسم عباس هم در جواب مي‌گويد الان وقت ندارد چرا که در حال جنگ با نمايندگان سعودي‌هاست!

باسم عباس تا به حال  در تيم‌هاي الطلبه، النجمه لبنان، العربي قطر، ام‌صلال... بازي کرده و اتفاقا براي يک فصل هم پيراهن استقلال اهواز را پوشيده و در ليگ برتر کشورمان به عنوان مدافع استقلال توپ زده است.

بد نيست بدانيد انتشار اين ويديو در فضاي مجازي عرب‌ها مثل توپ صدا کرده و واکنش رسانه‌ها سعودي را در پي داشته است، از قرار معلوم فدراسيون فوتبال عربستان هم با استناد به همين ويدئو شکايتي به مسئولان AFC تحويل داد و خواستار محروميت براي اين بازيکن ملي‌پوش عراقي شده است.

مرجع / روزنامه نود

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار