تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای شمالی کشور ممنوع شد

در تعطیلات عید فطر تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای شمالی کشور ممنوع شد

عصر خودرو- تردد وسایل نقلیه سنگین باربری به استثنای کامیون‌های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی، از ساعت ۷ صبح امروز سه شنبه پانزدهم تیرماه الی ساعت ۲۴ روز شنبه نوزدهم تیرماه در محورهای شمالی کشور ممنوع شد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، در پی ابلاغ دستورالعمل مقام عالی وزارت راه و شهرسازی، تردد وسایل نقلیه سنگین باربری به استثنای کامیون‌های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی، از ساعت 7 صبح امروز سه شنبه پانزدهم تیرماه الی ساعت 24 روز شنبه نوزدهم تیرماه در محورهای شمالی کشور ممنوع است.

در صورت مشاهده هر گونه تردد این وسایل از محورهای ارتباطی استان، اداره کل حمل و نقل و پایانه‌ها و پلیس راه استان، برابر قانون با آنان رفتار خواهند کرد.

این دستور العمل که به استانداران و روسای کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل استان‌های سراسر کشور ابلاغ شده است، در آستانه عید سعید فطر و آغاز سفرهای تابستانی و در جهت بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات و تامین ایمنی و روانی تردد شبکه حمل و نقل لازم الاجرا است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار