ایستگاه کارت هوشمند ملی در شهرهای صفی‌آباد و شوقان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ثبت‌احوال خراسان شمالی، علی زاهدنیا این استان را در خصوص تعداد ایستگاه و زیرساخت‌های لازم جزء استان‌های پیشرو دانست و اظهار داشت: برای تسریع در اخذ درخواست و رفاه حال شهروندان وسایل و تجهیزات موردنیاز خریداری و به حول و قوه الهی امروز شاهد افتتاح دو ایستگاه در شهرهای صفی‌آباد و شوقان هستیم.

این مسئول آمار ایستگاه‌های کارت هوشمند ملی در خراسان شمالی را ۳۴ مورد اعلام کرد.

وی کارت ملی هوشمند را پایه‌گذار دولت الکترونیک دانست و اظهار امیدواری کرد با توسعه این ایستگاه‌ها بتوانیم گام مهمی را در رفاه و دسترسی آسان مردم برداریم.

مدیرکل ثبت‌احوال استان تصریح کرد: ارائه خدمات به‌روز و کارآمد به مردم، نیاز امروز جامعه است و ثبت‌نام کارت هوشمند ملی نیز یک خدمت الکترونیکی بوده و این امر با همکاری و تعامل گسترده بین مسئولان دستگاه‌ها تحقق خواهد یافت.

زاهد نیا افزود: مردم این مناطق می‌توانند با مراجعه به سامانه www.ncr.ir و انتخاب ثبت‌احوال شوقان یا صفی‌آباد ثبت‌نام کارت هوشمند ملی خود را به انجام برسانند، ضمن اینکه در این نمایندگی‌ها سایر خدمات ثبت‌احوال ازجمله ثبت ولادت، وفات و صدور شناسنامه بالای ۱۵ سال نیز انجام می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار