آخرین جزئیات از مرگ «عباس کیارستمی»

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : فرهاد توحیدی گفت: بهمن کیارستمی برادر زنده یاد "عباس کیارستمی" دوشنبه برای عیادت این هنرمند به پاریس سفر کرده اما زمانی رسیده بود که متاسفانه عباس کیارستمی را از دست داده بودیم.

به گزارش انتخاب، فرهاد توحیدی نویسنده و عضو خانه سینما در خصوص آخرین خبرها از درگذشت "عباس کیارستمی" گفت: آخرین خبری که دارم این بود که بهمن کیارستمی برادر زنده یاد "عباس کیارستمی" دوشنبه برای عیادت این هنرمند به پاریس سفر کرده اما زمانی رسیده بود که متاسفانه عباس کیارستمی را از دست داده بودیم.
 
وی افزود: متاسفانه تا این لحظه نتوانستم با بهمن کیارستمی ارتباط بگیرم اما با دکتر روحانی که از منتقدان برجسته و متخصص بیهوشی کشورمان که بیهوشی عباس کیارستمی در بیمارستان جم تهران را وی به عهده داشت به من گفت: که حال "عباس کیارستمی" بسیار خوب بود و در منزل در حال استراحت بود اما متاسفانه به شکل کاملا ناگهانی و به دلیل سکته قلبی درگذشته است.
 
توحید خاطر نشان کرد: "رضا میرکریمی" صبح امروز به همراه چند نفر از عوامل خانه سینما برای پیگیری انتقال پیکر "عباس کیارستمی" و بودن در کنار خانواده وی به پاریس سفر کردند و تا این لحظه ارتباطی نتوانستم با آنها داشته باشم اما به طور طبیعی و به ا حتمال زیاد تا سه روز آینده مراحل انتقال عباس کیارستمی به ایران انجام خواهد شد.

منبع: میزان

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار