پیشرفت اسلام در قلب دنیای کفر ثمره خون شهداست/ امروز صدای اسلام در همه جای دنیا بلند است

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین شب گذشته در مراسم افطاری در جمع خانوداه‌های شهدای که در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد، ضمن قدردانی از صبر، ایستادگی و مقاومت خانواده شهدا، گفت: به برکت خانواده شهدای ما و ایستادگی آنها در راه شهدا و همچنین انعکاس پیام شهدا، همانگونه که امام(ره) هم فرمودند راه و مسیر برای ما روشن و باز شده است.

نقدی اظهارداشت: اگر شهید یکبار شهید شده خانواده شهدا در گردنه‌ها فراز و نشیب‌های انقلاب بارها شهید شدند، هرچند جسم آنها باقی است و خداوند پاداش این ایستادگی، صبر و مقاومت خانواده شهدا را پیروزی قرار داد.

وی ادامه داد: خانواده‌های شهدای ما خوشبخت‌ترین خانواده‌های شهدای بشریت هستند. در طول تاریخ بشر قالبا خانواده شهدایی که در راه حقیقت جان خود را از دست دادند با توهین، زجر، عذاب و شکنجه مواجه بودند.

نقدی اضافه کرد: شما ببینید در اطراف ما چه خبر است؟ امروز 9 ماه از انتفاضه فلسطین می‌گذرد، آنها 211 شهید داده‌اند که بسیاری از اجساد هنوز هم تحویل خانواده‌ها نشده‌است. متاسفانه صهیوینست‌ها می‌روند و خانه کسانی که شهید شده‌اند را بر سر خانواده‌اش خراب می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: یکی از مجازات‌های کسی که عملیات کرده و شهید شده این است که صهیونیست‌ها خانه‌اش را خراب کرده و خانواده‌اش را آواره می‌کنند، به همین دلیل است که می‌گویم خانواده شهدای انقلاب اسلامی خوشبخت‌ترین خانواده شهدا هستند زیرا ملت آنها را تکریم می‌کنند و در هر محله‌ای که خانواده شهیدی است جوان‌ها افتخار می‌کنند به خانواده شهید سر بزنند.

نقدی یادآور شد: خانواده شهدای ما با صبر و بصیرت راه شهدا را ادامه داده‌اند و خط شهدا، امام و ولایت را رها نکردند و صبر و استقامت آنها ملت را بیدار کرد و امروز درست است که یکسری ناهنجاری‌های در جامعه است ولی جوان‌های زیادی برای شهادت صف بسته‌اند.

وی با بیان اینکه فرهنگ شهادت با هیچ چیز قابل مقایسه نیست، گفت: برخی از ما فکر می‌کنیم زندگی همین خوردن و خوابیدن و مسائل روزمره است، ولی شهید دانسته که زندگی چیز دیگری است و زندگی بزرگ‌تری وجود دارد که همه ما به آنجا خواهیم رفت و خوش به سعادت کسانی که با شهادت راهی آن خواهند شد.

نقدی تصریح کرد: گاهی یک جوان چندین بار التماس می‌کند و اشک می‌ریزد و از ما می‌خواهد تا به جمع سربازان مدافع حرم بپیوندد. این جوان زندگی بزرگ‌تری را درک کرده است که این درک از ایستادگی خانواده شهدا حاصل شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با اشاره به پیروزی چشم‌گیر در فرزندان انقلاب تصریح کرد: اسلام یک روز در همین تهران غریب بود و باید در زیرزمین‌ها از اسلام حرف می‌زدیم ولی امروز به شکر خدا در مدیترانه، آمریکا، اروپا و همه جای دنیا فریاد اسلام بلند است.

وی با اشاره به راهپیمایی‌های مسلمانان شهرهای مختلف دنیا در روز قدس گفت: دیدید که مسلمانان در روز قدس در کشورهای مختلف و در همین کشور انگلیس چه صحنه‌ای را آفریدند و چه شعارهایی دادند. امروز اسلام در قلب دنیای کفر در حال پیشرفت است و این ثمره خون شهداست.

انتهای پیام/

http://fna.ir/7SFOH4

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار