پشت‌پرده پوشش زنانه یک پسر دانشجو

پسر جوانی که با پوشش زنانه برای زنان در اماکن شلوغ ایجاد مزاحمت می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از شوک، پسر ۲۴ ساله که دانشجوی مقطع کارشناسی است در حالی دستگیر شد که با پوشش و نقاب زنانه برای زنان جوان در خیابان‌ها و مراکز شلوغ شهر مشهد ایجاد مزاحمت می‌کرد. رامین که از کرده خود پشیمان بود گفت: پدر و مادرم هر دو تحصیلکرده هستند. هیچ کم و کسری هم در زندگی ندارم و هر چه خواسته ام خانواده ام مهیا کرده‌اند. نمی‌دانم چرا چنین فکر احمقانه ای به سرم زد و با خرید یک دست لباس کامل زنانه ،خودم را به شکل یک زن در آوردم و برای زنان ایجاد مزاحمت می‌کردم.

پسر دانشجو افزود: پدر و مادرم با هم اختلاف نظرهای زیادی داشتند. مادرم زنی سختگیر بود و از طرفی پدرم از نظر اعتقادی و باورهای زندگی ۱۸۰ درجه با مادرم اختلاف نظر دارد . او می‌گوید آدمیزاد باید آزاد زندگی کند و نباید هیچ محدودیتی در زندگی داشته باشد. آنها به خاطر همین اختلاف نظر‌ها همیشه با هم درگیر بودند.

همین حرف‌ها و سختگیری‌های مادر و تمسخرهای پدرم باعث شد دچار دوگانگی شوم.با خودم درگیر بودم که چرا ما باید مرز تعادل را حفظ کنیم. مانده بودم که حق را به کدام یک از آنها بدهم؛ پدرم راست می‌گوید یا مادرم؟ این سؤالی بود که ذهنم را به خودش درگیر می‌کرد.

هیچ وقت ننشستند و بگویند خوب و بدهای این دنیای جدید چیست و چه تهدیدهایی در صورت استفاده نادرست می‌تواند داشته باشد.
دیگر از این دعواهای تکراری خسته شده بودم. البته در همه این مدت به طور مخفیانه با شبکه‌های مجازی تلفن همراه در ارتباط بودم و حتی می‌دانستم پدرم هم در این شبکه‌ها پایبند مسائل اخلاقی نیست. ما به مسافرت آمدیم. نمی‌دانم در اینجا چرا چنین حماقتی کردم . من با تیپ زنانه ... ؟.

پیگیری خبرنگار ما از رئیس پلیس مشهد در این باره حاکی است در پی تماس تلفنی مردم با ۱۱۰ مبنی بر ایجاد مزاحمت برای زنان در اماکن و خیابان‌های شلوغ و پرتردد توسط فردی که پوشش زنانه دارد مأموران کلانتری ۲۹ وارد عمل شدند و وی را دستگیر کردند. سرهنگ حجت نیک مرام افزود:اقدام قانونی در این باره به دستور قضایی با مداخله کارشناسان مشاوره خانواده به عمل آمده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار