داعش مسئوليت حمله به فرودگاه استانبول را پذيرفت

منابع آگاه در پليس ترکيه اعلام کردند گروه تروريستي داعش مسئوليت حملات انتحاري به فرودگاه بين المللي استانبول را بر عهده گرفته است.


اخبار روز | اخبار داغ - مجله اینترنتی آتا ایران

داعش مسئوليت حمله به فرودگاه استانبول را پذيرفت

خبر روز حمله به فرودگاه استانبول

منابع آگاه در پليس ترکيه اعلام کردند گروه تروريستي داعش مسئوليت حملات انتحاري به فرودگاه بين المللي استانبول را بر عهده گرفته است.  به گزارش خبرگزاري اسپوتنيک، خبرگزاري دوغان ترکيه به نقل از منابع آگاه در پليس ترکيه اعلام کرد که گروه تروريستي داعش مسئوليت حملات انتحاري به فرودگاه بين المللي استانبول را به عهده گرفت.

 «حزب دموکراتيک خلق» ترکيه نيز گروه تروريستي داعش را مسئول اصلي اين حملات معرفي کرد. مقامات ترکيه پيشتر اعلام کرده بودند، مي دانند چه کساني در اين حمله تروريستي دست دارند،‌ اما منتظر هستند تا ظن و گمان خود را اثبات نمايند. حال به نظر مي رسد که اين حدس و گمانها به يقين بدل شده است.

گفتني است در پي وقوع دو انفجار انتحاري و همچنين تيراندازي در فرودگاه بين المللي آتاتورک استانبول دست کم ۳۲ نفر کشته و ۱۴۷ نفر مجروح شدند. اين حملات در محل بازرسي مسافران در ترمينال پروازهاي بين المللي اين فرودگاه روي داد. مقامات ترکيه معتقدند که مهاجم سومي نيز در اين حملات وجود داشته است.

 بنا بر گزارشها، تمام پروازهاي ورودي و خروجي اين فرودگاه تا ساعت ۸ صبح چهارشنبه به وقت محلي لغو شده اند. شايان ذکر است که ترکيه در ماههاي اخير شاهد چندين حمله تروريستي بوده است که از آن جمله مي توان به دو حمله تروريستي در مناطق توريستي استانبول اشاره کرد که گروه تروريستي داعش مسئوليت اين حمله ها را برعهده گرفته است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار