حمایت اسطوره منچستریونایتد از آقای خاص

مربی اسطوره‌ای منچستریونایتد معتقد است ژوزه مورینیو معروف به آقای خاص، حق داشته رایان گیگز را در کادر مربیگری شیاطین سرخ نخواهد.

خبرگزاری فارس: سرآلکس فرگوسن درمصاحبه‌ای با تلویزیون انگلیس در مورد تغییر و تحولاتی که در کادر فنی تیم فوتبال منچستریونایتد رخ داده‌، صحبت کرد.

این چهره نامی عنوان کرد ژوزه مورینیو که سکان هدایت یونایتد‌ها را برعهده گرفته، حق داشته به باشگاه بگوید رایان گیگز را برای همکاری نمی‌خواهد.

فرگی اظهار داشت:مورینیو این حق را داشته که در کادر فنی، همکاران مورد اعتمادش را در اختیار داشته باشد. خود من زمانی که به منچستر آمادم، مربی مثل آرچی کنوکس را آوردم. چون او همکاری بسیار با ارزش درکنارم بود و به او صددرصد اطمینان داشتم.

به اعتقاد فرگوسن، بعد از رفتن رایان گیگز از منچستر، این چهره ولزی می‌تواند راه خود را در زمینه مربیگری ادامه داده و پیشرفت کند.

فرگوسن عنوان کرد:عاقبت زمانی رسید که رایان از منچستر برود.او اکنون باید چالش مربیگری خود را ادامه دهد. من که فکر می‌کنم او آمادگی پذیرش مسئولیت‌های بزرگ را دارد چون قابلیتش دراین عرصه زیاد است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار