منازل هاشمی و اطرافیانش را روی نقشه علامت‌گذاری کنید!

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، محمدعبدالهی در کانال تلگرامی اش نوشت:

محمد هاشمی در مصاحبه ای با ایرنا، افشای فیش های حقوقی را سیاسی و اقدام مخالفان دولت خوانده و ادعا کرده همه فیش های حقوقی، به اندازه یک پرونده فساد اقتصادی دولت قبل نیست! از طرفی هم مدعی شده دریافت های غیرمتعارف منحصر به دولت نیست و در دیگر دستگاهها هم شایع است!

در پاسخ به این اظهارات وی باید گفت، فساد در هر نقطه و دستگاهی خلاف منافع کشور و مردم است. چه در دولت و چه سایر ارگان ها. ولی اگر چنین موضوعی در دیگر دستگاهها وجود دارد و شایع است، چرا دولت و موافقان آن، فیش های مخالفان شان را نمیگذارند تا ما هم ببینیم؟!

چرا باید موضوعی را که ارتباط مستقیمی با منافع ملی و بیت المال کشور دارد سیاسی بخوانیم؟  آیا افشای فساد بدتر است یا خود فساد؟! چرا نباید مسئولان ما بیاموزند تا با مردم شفاف باشند؟! و حال که اقدام بسیار بجایی برای هر چه شفاف کردن فضای سیاسی کشور صورت می گیرد، باید با انگ جناحی و سیاسی گری، آن را سرکوب کنید؟!

 اینکه در دولت قبل، پرونده ای از فساد وجود داشته یا نداشته، چه ربطی به پاکدستی قاطبه مسئولان و مدیران بالادستی آن دولت و دولت های بعدی آن دارد؟! چرا برای توجیه فساد دولت کنونی، باید به فساد دیگران استناد شود؟!

گیریم تمامی ارکان و مدیران و کارمندان و کارگران و آبدارچیان دولت قبل، فاسد! آیا این دلیل خوبی برای فساد در دولت کنونی است؟!

 قطعا چنین حجم از فساد رسمی و علنی در بین مدیران قبلی نظام، بجز در دولت #کارگزاران و مسئولانی که اینک از همان حزب و از همان جنس کرباسچی ها هستند، سابقه نداشته که اگر داشت علم عثمان میشد. به همین دلیل است که افشای فسادهای نجومی از کابینه منطقه یک تهران و دولت 10 هزار میلیاردی عجیب نیست! با این وصف باید منتظر اخباری دهشتناک از فسادهای سازمان یافته به مراتب بدتر از پرونده کرسنت (که وزیر نفت دولت فعلی از عاملان اصلی آن) و استات_اویل (که برادرزاده ایشان از عاملان اصلی آن) بوده اند در دولت جاری باشیم... مدیری که حقوق رسمی آن این چنین آلوده به حرام باشد، پس عملکرد اجرایی آن چه خواهد بود؟!

در اخر، به آقای هاشمی پیشنهاد می کنیم منازل خود و اقوام مسئول ! شان و نیز کابینه و مدیران بالادستی آقای روحانی و دیگر دولتها را روی یک اینفوگراف یا نقشه تهران نقطه گذاری و منتشر کنند. تا مردم شفاف تر بدانند که کدام دولتها هم سطح و هم درد مردم هستند و کدام دولتها، همدرد اشراف و سرمایه سالاران.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار