برگزاری مسابقه عکس « نشاط بندگی» در فرهنگسرای گلستان

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 8 و فرهنگسرای گلستان؛ این مسابقه عکاسی با موضوعات نماز عید فطر، حضور خانوادگی در نماز، حضور روزه اولی ها در نماز، لحظه های ناب نماز عید فطر، میزبانان نماز عید فطر و اجتماع مراسم عید فطر برگزار می شود.

شرکت‌کنندگان می‌توانند با استفاده از هر دوربینی حتی دوربین تلفن همراه خود در قالب موضوعات ذکر شده عکس گرفته و  با ارسال  حداکثر 5 اثر در مسابقه شرکت کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه باید آثار خود را تا پایان تیرماه 95 از طریق ایمیل به نشانی farhangsara.golestan8@gmail.com ارسال کنند.

گفتنی است آثار دریافتی توسط هیأت داوران این مسابقه ترکیبی از آقایان رسول اولیاءزاده، افشین بختیار و امیرعلی جوادیان داوری شده و به خالقان آثار برتر به ترتیب نفر اول لوح تقدیر جشنواره به همراه مبلغ 10،000،000 ریال، نفر دوم، لوح تقدیر جشنواره به همراه مبلغ 7،500،000 ریال و نفرسوم: لوح تقدیر جشنواره به همراه مبلغ 5،000،000 ریال اهدا می شود.

علاقمندان برای اطلاع از دیگر شرایط شرکت در جشنواره می توانند به نشانی اینترنتی فرهنگسرای گلستان golestan.farhangsara.ir  مراجعه و یا با تلفن های 77819468 و 77822252 و 77844574 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار