X بستن تبلیغات
5. Fixed

«دریا از چشمان تو برمی‌آید»؛ آخرین سروده‌های آقای بازیگر

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، «دریا از چشمان تو برمی‌آید» سومین اثر رضا فیاضی است که توسط انتشارات بوتیمار به چاپ رسیده است.

رضا فیاضی در خصوص این مجموعه گفت: مجموعه شعر «دریا از چشمان تو بر می‌آید» متشکل از 41 شعری است که در سالهای اخیر سروده‌ام و به لطف انتشارات بوتیمار در 81 صفحه به چاپ رسیده است.

وی افزود: پیش از این دو مجموعه شعر با نام‌های «بازیگر» توسط انتشارات ورجاوند و بانوی نیلوفری توسط انتشارات «نگاه» از بنده چاپ شده بود.

این کارگردان، نمایشنامه‌نویس و بازیگر مطرح تئاتر، تلویزیون و سینما در ادامه در خصوص وضعیت شعر امروز کشور نیز گفت: من فکر نمی‌کنم شعر امروز کشور را با آنچه به عنوان کتاب شعر از شاعران چاپ می‌شود، بتوان بررسی کرد. در نشر نیز محدودیت‌هایی وجود دارد که کار را دشوار می‌کند. 

رضا فیاضی در ادامه از چاپ رمان دوم خود با عنوان «پرسه در پاریس» توسط انتشارات بوتیمار در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: رمان اول من مردی با لاک قرمز بود که در سال 1394 توسط انتشارات مروارید به چاپ رسید.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار