درمان ترک پا با چند روش ساده

درمان ترک پا در ۳۰ دقیقه

برای درمان ترک پا، ابتدا پایتان را با آب ولرم بشویید و این روش جدید را امتحان کنید:

درمان ترک کف پا با چند روش ساده

این ترکیب خانگی، در ترکیباتش حاوی روغن نارگیل و شی باتر است تا پوست را مرطوب و بازسازی کند. برای آب رسانی و آرام کردن ترک پا ما عسل را به ترکیباتش اضافه کردیم و از خواص ضد میکروبی و ضد التهابی گیاه اسطوخودوس بهره برده ایم.

درمان ترک کف پا با چند روش ساده

مواد مورد نیاز:

۲ قاشق غذا خوری موم عسل۴ قاشق غذاخوری شی باتر۲ قاشق غذاخوری روغن نارگیل۱ قاشق غذاخوری  عسل۲ قاشق غذاخوری شکوفه ی خشک شده ی گیاه اسطوخودوس ( لاوندر)۲۰ قطره روغن لاوندریک ظرف بزرگ در دارپیمانه یا قاشق اندازه گیریفنجان یا کاسه اندازه گیری ضد حرارتماهی تابهصافی

موم عسل، شی باتر، روغن نارگیل و  لاوندر خشک شده را اندازه گیری کرده و با هم مخلوط کنید و در ظرف یا کاسه ی اندازه گیری ضد حرارت بریزید.

درمان ترک کف پا با چند روش ساده

۵-۶ سانتی متر آب را در ماهی تابه ریخته و روی شعله ی کم قرار دهید و ظرف ضد حرارت را داخل ماهی تابه قرار دهید و اجازه دهید این مواد با هم آب شوند. مخلوط را به مدت ۳۰ دقیقه در این حالت بگذارید تا اسطوخودوس حسابی دم بکشد.

درمان ترک کف پا با چند روش ساده

سپس با استفاده از یک صافی اسطوخودوس را از مخلوط تان جدا کنید. و بلافاصله مخلوط را در یک ظرف جداگانه بریزید. (سریع این کار را انجام دهید و ظرف تان را از قبل آماده کنید چون مخلوط سریع می بندد و سفت می شود.) می توانید از یک قوطی کرم خالی استفاده کنید.

درمان ترک کف پا با چند روش ساده

یک الی دو دقیقه صبر کنید و اجازه دهید مخلوط تان سفت شود. سپس ۱ قاشق غذا خوری عسل به آن اضافه کنید.

درمان ترک کف پا با چند روش ساده

به خوبی مخلوط را هم بزنید تا عسل حسابی با سایر مواد ترکیب شود. تا زمان سرد شدن مخلوط، هم زدن را ادامه دهید و نگذارید عسل از مخلوط تان جدا شود.

۲۰ قطره روغن اسطوخودوس اضافه کرده و مجددا هم بزنید.

درمان ترک کف پا با چند روش ساده

این ترکیب ر ا هر شب به پاهایتان بزنید و از داشتن پاهایی نرم و لطیف لذت ببرید. بهتر است قبل از این ترکیب استفاده شود و بعد از اینکه بر روی پاهایتان مالیدید بهتر است که یک جوراب نازک پا کنید.

منبع: وبسایت ehow

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار