اصول ست کردن پیراهن و کراوات برای چشم گیر شدن استایل مردان(1)+تصاویر

در انتخاب رنگ ها دقت کنید که حتما پیراهن و کراواتتان تمایز داشته باشند.

اصول ست کردن پیراهن و کراوات برای چشم گیر شدن استایل مردان(1

 ست کردن پیراهن وکراوات

چرخه ی رنگ ها : چگونه رنگ ها را با هم ست کنیم؟

اصول ست کردن پیراهن و کراوات برای چشم گیر شدن استایل مردان

چرخه ی رنگ به شما کمک می کند تا بدانید کدام رنگ ها مکمل هم ، کدام رنگ ها متضاد و کدام رنگ ها شبیه هم هستند. البته این چرخه یک راهکار حدسی برای ست کردن شما می باشد و شما باید رنگ های انتخابی را در واقعیت با هم مقایسه کنید ، تا به نتیجه ی قطعی برسید. چرخه ی رنگ ها حاوی اطلاعات آموزنده و مفیدی می باشد ، ولی شما نباید صرفا به آن تکیه کنید. بهترین ترکیب رنگ پیراهن و کراوات با تجربه به دست خواهد آمد. رنگ های کنار هم در چرخه ی رنگ، شبیه هم هستند، این بدان معنی است که آنها تن یکسانی دارند. رنگ های مقابل هم مکمل هستند و سرانجام رنگ هایی که سه تکه با هم فاصله دارند متضاد هم هستند. اگر کراوات و پیراهن شما رنگبندی مناسبی داشته باشد،  تغییر زیادی در استایل شما رخ می دهد.

معمولا کراوات باید تیره تر از پیراهن شما باشد. ولی اگر پیراهن هم تیره تر از کراوات باشد ، مشکلی ندارد . رنگ های مشابه در کنار هم خوب هستند  . اما در انتخاب این رنگ ها دقت کنید که حتما پیراهن و کراواتتان تمایز داشته باشند. مثلا یک پیراهن آبی روشن را با کراوات سورمه ای ست کنید . رنگ سورمه ای کراوات، مستلزم رنگ آبی روشن برای پیراهن است ، زیرا این تن رنگ تمایز خوبی ایجاد می کند و هر دو دیده می شوند. رنگ های متمم باید هوشمندانه در کنار هم قرار بگیرند. آنها را سخت تر می توان با هم ست کرد . این رنگ ها را در تن های تیره در کنار هم قرار ندهید، زیرا حالت خشنی به خود می گیرند. رنگ های متضاد خیلی راحت تر با هم ست می شوند. شما می توانید جذابیت آن ها را بعد از در کنار هم گذاشتن و مقایسه کردنشان بفهمید. طيف رنگ هاي آبي و قرمز بهترين مثال هاي رنگ هاي متقابل هستند ، كه به طرز شگفت انگيزي در كنار هم خوب به نظر مي رسند.

قواعد پيراهن و كراوات

اصول ست کردن پیراهن و کراوات برای چشم گیر شدن استایل مردان

مطمئنا شما هرگز در ست کردن رنگ هاي رایج پيراهن ها، مثل سفيد ، آبي كمرنگ و يا صورتي كمرنگ اشتباه نمي كنيد، اما ما مي خواهيم ، شما، آزادي بيشتري در انتخاب استایل خود داشته باشيد . بايد از پيراهن هاي طرح دار براي تمايز بيستر استقبال كنيد . اما در ست هاي سنتي ، انتخاب كراوات هاي طرح دار ظاهر شما را تغيير اساسي مي دهد. كراوات ابريشمي با چاپ كلاسيك و يا با راه راه هاي ضخيم و تن تيره رنگ حداكثر تطبيق پذيري و زيبايي را با تيپ كلاسيك و سنتي شما دارد.

توجه داشته باشيد كه رنگ هاي رایج كت و شلوار( سياه ، توسي ، سورمه اي و ... ) به شما آزادی بیشتری در انتخاب طرح و مدل پیراهن و کراواتتان می دهد .

پيراهن سفيد

 اصول ست کردن پیراهن و کراوات برای چشم گیر شدن استایل مردان

سفيد رنگ منعطفي است . اين رنگ با همه ي رنگ ها كامل مي شود و زيبا به نظر مي رسد. جوهره ي اصلي اين تون ، تميز ، شيك و كلاسيك است ، پيراهن سفيد به شما آزادي زيادي در انتخاب رنگ كراوات و ست كردن با آن مي دهد . هيچ محدوديتي براي انتخاب نداريد ( رنگ هاي تيره ، راه راه ، الگوهاي سنتي يا بافت هاي مدرن ) . سفيد انتخابي است كه به راحتي و بدون فكر كردن زياد مي توانيد آن را ست كنيد .

پيراهن سفيد و كت و شلوار مشكي

 اصول ست کردن پیراهن و کراوات برای چشم گیر شدن استایل مردان

در تركيب پيراهن سفيد و كت و شلوار مشكي هیچ محدودیتی در انتخاب کراوات ندارید و بی نهایت ست می توان با این ترکیب ایجاد کرد . اكثر رنگ ها با سفيد و مشكي کاملا ست مي شوند . (چون این دو رنگ، رنگ هاي اصلي هستند ) سعي كنيد كراوات هاي تك رنگ استفاده كنيد ، البته استفاده از كراوات هاي طرح دار تيره هم جذاب به نظر مي رسد .

پيراهن سفيد و كت و شلوار طوسي

 اصول ست کردن پیراهن و کراوات برای چشم گیر شدن استایل مردان

اين دو رنگ در كنار هم خنثي هستند ، سعي كنيد با افزودن رنگ تيره به اين تركيب گرما دهيد . كت و شلوار طوسي و پيراهن سفيد مي تواند توسط كراوات با تون قرمز ظاهر بهتري به شما دهد. انتخاب كراوات زرشكي هم مي تواند ظاهر شيكي به شما بدهد .

پيراهن سفيد و كت و شلوار سورمه اي

  اصول ست کردن پیراهن و کراوات برای چشم گیر شدن استایل مردان

سفيد و سورمه اي تركيب رنگ بسيار جذابي براي مردان خوش پوش امروزي مي باشد، مخصوصا این ترکیب براي قرارهاي مهم كاري بسیار کاربرد دارد . سعي كنيد كراوات خود را از جنس هاي كتان يا پنبه و يا پشمي شطرنجي انتخاب كنيد . تا جایی که امکان دارد كراوات ساده ي در تون آبي استفاده نكنيد زیرا تيپتان را خيلي ساده نشان می دهد . همين طور مي توانيد یک كراوات به رنگ قرمز گيلاسي يا سبز براي ایجاد يك تيپ كلاسيك جذاب داشته باشيد .

پيراهن سفيد و كت و شلوار خاکی

 اصول ست کردن پیراهن و کراوات برای چشم گیر شدن استایل مردان

براي اين تركيب تون آبي بسيار مؤثر است . تون هاي مختلف آبي گرماي بيشتري به كت و شلوار خاکی رنگ شما مي دهد. كراوات هاي سورمه اي در الگو هاي مختلف نظير خطوطي افقي نظر شما را در مورد اين رنگ تغيير خواهد داد. همچنین رنگ هاي آبي روشن هم بسيار زيبا خواهد شد.

شیکسون

اخبار مرتبط:

اصول کلی ست کردن لباس مردانه

نحوه ست کردن لباس برای مهمانی نیمه رسمی +تصاویر

بهترین روش های ست کردن کت و شلوار در مناسبت های مختلف مخصوص آقایان شیک پوش+تصاویر

اينگونه لباس پوشيدن مناسب با اندام ،مردان را جذاب ميكند

اگر می خواهید در میان مردان دیگر بدرخشید این نکات را حتما بخوانید/ ست کردن کت و شلوار رنگی +تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار