اخذ مجوز رشته های مرمت آثار تاریخی در علمی کاربردی میراث خوزستان

سرپرست مرکز علمی کاربردی میراث فرهنگی خوزستان خبر داد:

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از اخذ مجوز رشته های مرمت آثار تاریخی و مدیریت گردشگری در مرکز علمی کاربردی میراث خوزستان خبر داد

خوزنیوز: سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از اخذ مجوز رشته های مرمت آثار تاریخی و مدیریت گردشگری در مرکز علمی کاربردی میراث خوزستان خبر داد.

به گزارش خوزنیوز؛ حسین عیدانی اظهار کرد: در راستای رسیدن به اهداف علمی، پژوهشی و آموزشی و ماموریت های سازمانی خود در سطح استان از ترم مهرماه امسال، مرکز آموزش میراث فرهنگی در دو رشته کارشناسی حرفه ای مرمت بناهای تاریخی و مدیریت گردشگری دانشجو می پذیرد.

وی با اشاره به سایر رشته های موجود در این مرکز آموزشی خاطر نشان کرد: ۶ رشته مقطع کاردانی حرفه ای صنایع دستی ـ فرش دستباف، گردشگری، هتلداری، امورفرهنگی ـ امور موزه، معماری-معماری داخلی و طلا و جواهر ـ تراش سنگ های قیمتی رشته هائی هستند که در مرکز آموزش عالی علمی ـ کاربردی میراث خوزستان نیز در مهر ماه جاری فعال هستند و دانشجو می پذیرند.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان عنوان کرد: مرکز آموزش علمی ـ کاربردی میراث فرهنگی استان خوزستان، خوشبختانه در ترم بهمن ماه ۹۴ با استقبال فراوان در زمینه جذب دانشجو مواجه شد و امید است که در مهرماه سال جاری نیز شاهد استقبال فراوان از رشته های این مرکز باشیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار