X بستن تبلیغات
5. Fixed

مومنی: انگیزه بازیکنان فوق‌العاده است

هافبک استقلال خوزستان معتقد است که این تیم در فصل آینده هم می‌تواند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد.

هافبک استقلال خوزستان معتقد است که این تیم در فصل آینده هم می‌تواند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد.

  مهدی مومنی درباره شرایط فعلی تیمش اظهار داشت: ما تمرینات بدنسازی را پشت‌سر گذاشتیم و خوشبختانه شرایط بدنی بازیکنان روز به روز بیشتر بهتر می‌شود. به این تمرینات سخت نیاز داریم تا این سختی‌ها در لیگ برتر به کمک‌مان بیاید. انگیزه بازیکنان هم در تمرینات فوق‌العاده است.
 وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال خوزستان می‌تواند مدعی قهرمانی باشد؟ گفت: ما تیم خوبی داریم و انگیزه‌ای که جوان‌ها و دیگر بازیکنان تیم دارند، قطعاً به تیم کمک خواهد کرد. کار استقلال خوزستان سخت است ولی قطعاً می‌توانیم فصل بعد هم مدعی باشیم. الان دیگر مدعیان قهرمانی مثل استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان واقعاً بازیکنان خوبی جذب کرده‌اند ولی استقلال خوزستان می‌تواند همراه با آنها برای قهرمانی بجنگد.

مومنی درباره وضعیت خودش عنوان کرد: من برای فصل جدید انگیزه دارم زیادی تا خودم را نشان بدهم و فصل بدی که داشتم را جبران کنم. امیدوارم بازی‌های خوبی را برای استقلال خوزستان به نمایش بگذارم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار