مهار آتش در برج طاووس منطقه آزاد انزلی

معاون عملیات آتش‌نشانی رشت با بیان این‌که آتش در برج طاووس منطقه آزاد انزلی مهار شد، گفت: علت آتش‌سوزی در دست بررسی است.

آفتاب‌‌نیوز :

«شهرام مومنی»، معاون عملیات آتش‌نشانی رشت در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص آخرین اقدامات انجام شده جهت اطفای حریق در برج طاووس منطقه آزاد انزلی، اظهار کرد: پیرو اطلاع سازمان آتش‌نشانی رشت از آتش‌سوزی برج طاووس در منطقه آزاد انزلی، 10 دستگاه خودرو و به همراه 35 نیروی آتش‌نشان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: از این خودروها یک خودرو مجهز به نردبان هیدرولیکی 32 متری، 2 خودروی پشتیبان، 6 خودروی اطفائیه بودند که با تلاش نیروهای آتش‌نشان آتش مهار شد و هم‌اکنون آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری آتش‌ هستند.

مومنی با بیان این‌که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است، گفت: در این حادثه یکی از همکاران ما بر اثر دودگرفتگی به بیمارستان آریای رشت منتقل شده است که حال عمومی وی مساعد گزارش شده است.

معاون عملیات آتش‌نشانی رشت با بیان این‌که تیم مالی در حال برآورد خسارت‌های وارده هستند، یادآور شد: علت آتش‌سوزی در دست بررسی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار