تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به سوریه

مقامات نظامی رژیم صهیونیستی در ادامه سیاست های متجاوزانه خود از هدف قرار دادن مواضع متعلق به ارتش سوریه در این کشور خبر می دهند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی برای نخستین بار به صورت رسمی با اذعان به تجاوز به خاک سوریه اعلام کرد که ارتش این رژیم، مواضع ارتش سوریه را هدف حملات هوایی قرار داده است.

به گزارش النشره، مقامات نظامی رژیم صهیونیستی در ادامه سیاست های متجاوزانه خود از هدف قرار دادن مواضع متعلق به ارتش سوریه در این کشور خبر می دهند.

بر اساس این گزارش سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی در این رابطه اعلام کرد که ارتش این رژیم روز یکشنبه ۲ مقر متعلق به ارتش سوریه را بمباران کرده است.

وی در ادامه سخنان خود در توجیه این تجاوز مدعی شد که این اقدام ارتش رژیم صهیونیستی پس از حملات خمپاره ای سوریه به اطراف منطقه مرزی جولان که از سوی خود صهیونیست ها اشغال شده است، صورت گرفت.

این نظامی صهیونیست مدعی شد که ارتش سوریه دیوار امنیتی رژیم صهیونیستی را هدف حملات خمپاره ای قرار داده است.

شایان ذکر است این نخستین بار است که یک مقام رسمی رژیم صهیونیستی به تجاوزات این نظامیان این رژیم به خاک سوریه اذعان می کند؛ زیرا بلندی های جولان سوریه از سال ها پیش تاکنون توسط صهیونیست ها اشغال شده است. این در حالی است که این اقدام صهیونیست ها بارها از سوی مجامع بین المللی نقض حاکمیت سوریه دانسته شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار