آموزش و پرورش ملزم به رعایت نرخ مصوب کرایه سرویس مدارس نیست

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، میثم مظفر در دویست و هفتاد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی لایحه نرخ سرویس مدارس درسال تحصیلی 95-96 اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی در جریان سرویس مدارس امر ساماندهی را برعهده دارد.

وی افزود: ما در شهر تهران حدود 22 هزار سرویس مدرسه داریم که سازمان تاکسیرانی بخشی از آن را توسط تاکسی‌های خود و بخشی دیگر را توسط خودروهای شخصی پوشش می‌دهد و اساساً سازمان تاکسیرانی طرف قرارداد با آموزش و پرورش نیست.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران ادامه داد: مدارس قرارداد خود را با پیمانکاران سنتی خود منعقد می‌کنند این در حالی است که نرخ مصوب شورای شهر نیز به هیچ عنوان ملاک عمل نیست.

وی با بیان اینکه طبق مصوبه شورا هزینه سرویس مدارس به صورت ماهانه 150 هزار تومان می‌شود گفت: آموزش و پرورش ملزم نیست نرخ مصوب شورای شهر را رعایت کند علاوه بر این اگر به اطراف خود دقت کنید خواهید دید که بسیاری از والدین نرخ مصوب شورای شهر را برای سرویس‌ها نمی‌پردازند و رقمی بیش از آن را در این زمینه هزینه می‌کنند.

مظفر افزود: کار سازمان تاکسیرانی یک اقدام فوق برنامه بود که براساس آن اعلام کردیم تنها به افرادی برچسب سرویس مدرسه داده می‌شود در سازمان تاکسیرانی مورد آموزش قرار گیرند. سال گذشته در این راستا به 16 هزار راننده آموزش داده شد.

وی تأکید کرد: سازمان تاکسیرانی صرفاً امر ساماندهی سرویس‌های مدارس را انجام می‌دهد.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار