Xبستن تبلیغات

رنگهایی که کنار هم می نشینند -آکا

,همنشینی رنگها,دکور,دکوراسیون,[categoriy]

رنگهایی که کنار هم می نشینند -آکاهمنشینی رنگها,دکور,دکوراسیون,دکورهای جذاب,ایده های دکور,چیدمان منزل,,چیدمان,دکور,دکوراسیون,دکوراسیون داخلی,تزئینات و دکوراسیون

آکاایران: رنگهایی که کنار هم می نشینند

آکاایران: همنشینی رنگها
در این بخش، طراحان دکور به شما کمک می کنند تا با انواع رنگ ها و ترکیب آنها با یکدیگر آشنا شوید. قراردادن طیف های رنگی متنوع در کنار یکدیگر و خلق دکورهای جذاب، ایده های بسیاری به شما می دهد.

صورتی، بنفش سیر و سبز لیمویی
استفاده از رنگ بنفش برای دیوارهای کتابخانه، باعث می شود فضا بسیار دنج و آرام بخش شود. بهتر است رنگ صورتی برای دیوارهای اتاق نشیمن انتخاب شود و برای درها نیز از رنگ سبز لیمویی استفاده کنید. در این صورت بهترین حالت این ترکیب رنگ را خواهید داشت.

به گزارش آکاایران: طیف های رنگ طوسی
استفاده از رنگ های طوسی به صورت سفید روشن همراه با کمی رنگ آبی روشن می تواند فضای رویایی را برای اتاق شما خلق کند. به طوری که اگر دیوارها را با طوسی ملایم و براق و رادیاتورها را با رنگ نوک مدادی (طوسی سیر) رنگ آمیزی کنید، بهترین حالت برای این ترکیب رنگ خلق می شود.

طوسی، صورتی زرد و سبز
دیوارها از نظر کاربرد و شرایط قرار گرفتن، حالات مختلفی دارند. برای دیوارها بر حسب موقعیتی که دارند باید از یک رنگ خاص مناسب با شرایط استفاده کرد. برای مثال دیواری که پشت آباژور قرار گرفته باید طوسی رنگ شود. دیواری که در آن قفسه کتاب ها قرار دارد بهتر است با رنگ صورتی نقاشی شود (اگر روی دیواری تابلوی هنری قرار دارد آن دیوار باید به رنگ زرد باشد). همچنین دیواری که شومینه در آن واقع شده اگر به رنگ سبز مایل به آبی رنگ شده باشد زیباتر است .

صورتی و سفید
دیوارها را با رنگ صورتی نقاشی کنید و برای چهارچوبها، سقف و وسایل، رنگ سفد را برگزینید. حاصل، فضایی زیبا و خوش رنگ خواهد شد.

تحریریه مجله منزل

زیبــا شـــو دات کام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار