X بستن تبلیغات
5. Fixed

مشترکین آب روستایی خراسان شمالی ۲۰ میلیارد ریال بدهکارند

حمید روشن‌روان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بدهی مشترکین آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است که حدود هفت درصد از این بدهی مربوط به بخش غیر خانگی است.

وی افزود: این میزان بدهی مربوط به بخش غیر خانگی، واحدهای تولیدی و صنعتی در سال جدید با توجه به نصب کنتورهای شارژی در حال کنترل است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تصریح کرد: بخش صنعت ابتدا باید ابتدا نسبت به پرداخت هزینه آب مصرفی و شارژ کنتورهای خود اقدام کند تا آب مصرفی در اختیار این واحدها قرار گیرد.

این مسئول گفت: در حال حاضر برای واحدهای صنعتی و تولیدی در سطح خراسان شمالی ۶۰ کنتور حجمی نصب‌شده است.

روشن‌روان اظهار داشت: با توجه به اینکه تغییر اقلیم سبب کاهش منابع آبی در کشور و استان می‌شود، روستاییان باید به نحوه استفاده از آب شرب برای مصارفی همچون آبیاری باغ و مصرف دامی توجه و روش مصرف خود را با شرایط فعلی تطبیق دهند.

وی افزود: باوجود بالا بودن هزینه‌های تأمین آب و پرداخت نکردن به‌موقع مطالبات توسط روستاییان، این شرکت تلاش کرده است تا آب شرب مشترکین روستایی تا حد امکان قطع نشود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار