X بستن تبلیغات
5. Fixed

جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در ۲ هزار نقطه جهان برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید جواد جعفری در جلسه شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی جشن‌های دهه کرامت با اشاره به اینکه در آستانه دهه کرامت شاهد برگزاری چهاردهمین دوره جشنواره امام رضا(ع) در گستره ملی و بین‌المللی هستیم، اظهار کرد: در این دوره از دهه کرامت اتفاقات گسترده‌ای در ساحت‌های مختلف را شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه این دهه تمرینی ویژه برای ورود به مشهد ۲۰۱۷ است تا برای ورود به آن با عمق بیشتری فرهنگ رضوی را دنبال کنیم، افزود: پس از اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) بافاصله یک هفته شورای آسیب‌شناسی جشنواره برگزار و نقاط ضعف و قوت آن بررسی شد و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت تقویت نقاط قوت و برطرف شدن نقاط ضعف جشنواره نیز صورت گرفت.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) با اشاره به تغییر ٣٨ درصدی برنامه‌ها در چهاردهمین دوره جشنواره امام رضا (ع) گفت: برنامه‌های این دوره بر پایه خلاقیت و نوآوری‌های جدید تبیین شده است.

جعفری با تأکید بر توسعه و گسترش بخش بین‌الملل جشنواره امام رضا (ع) در آستانه مشهد ٢٠١٧ افزود: براین اساس در چهاردهمین دوره جشنواره امام رضا (ع)، نقاط برگزارکننده برنامه‌ها در سطح دنیا از ٧١٩ نقطه به بیش از ٢ هزار نقطه افزایش‌یافته است.

وی تأکید کرد: امسال ابعاد علمی جشنواره بیش از ادوار گذشته تقویت‌شده و در این راستا وزارت علوم تحقیقات و فناوری با تمام ظرفیت خود وارد این حوزه شده است.

دبیر جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) به رشد ۳ برابری مراکز برگزارکننده بخش کودک و نوجوان چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) اشاره کرد و افزود: معتقدیم که تربیت در دوره کودکی مانند حک شدن عبارتی بر روی سنگ است و لذا سعی داریم در این حوزه به‌صورت اثربخش عمل کنیم. در دوره چهاردهم جشنواره ٩١٠ مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه‌های این بخش را برگزار می‌کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار