گروه مجازی غیراخلاقی ۳۰۰ نفره شناسایی شد/ دستگیری مجرمان

سردار حیدر عباس‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر از شناسایی اعضای یک گروه مجازی غیراخلاقی خبر داد و اظهار داشت: این گروه که در شبکه اجتماعی واتساپ فعالیت داشت، دارای حدود ۳۰۰ عضو بود و پیام‌های غیراخلاقی تهیه و منتشر می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه اعضای این گروه از استان‌های مرزی و استان های مرکزی کشور بودند، خاطرنشان کرد: این گروه روزانه پیام‌های متعددی در قالب فیلم و متن و تصویرهای مستهجن و مبتذل را تهیه و منتشر می‌کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه این گروه توسط چهار نفر و به صورت چرخشی مدیریت می‌شده است، بیان کرد: با تلاش کارشناسان پلیس فتای استان بوشهر فعالیت‌های این گروه رصد شد.

وی خاطرنشان کرد: اعضای این گروه برای اینکه ردیابی لازم از محل ارسال پیام‌ها و مدیریت گروه انجام نشود، پیام‌های خود را از استان‌های مختلف ارسال می‌کردند و سپس این پیام‌ها توسط اعضای گروه به دیگر افراد و گروه‌ها ارسال می‌شد.

سردار عباس‌زاده با اشاره به شناسایی هویت کاربران مجرم، محل سکونت و مخفی‌گاه آنان با تلاش‌های علمی چندین ماهه پلیس فتا، افزود: این افراد در چند استان شناسایی شده‌اند که دستگیری این افراد با همکاری پلیس فتای استان‌های مربوطه انجام می‌شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: فضای مجازی را به صورت مستمر رصد می‌کنیم و با مضامین و انتشار محتوای غیراخلاقی برخورد می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار