تعداد فوتی های حادثه آتشسوزی خوی به ۱۲ نفر رسید

باقر بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بر اثر انفجار کپسول گاز یک منزل در روستای شوریک خوی منجر به سوختگی ۲۴ نفر از اهالی روستا شد افزود: در این ارستا تاکنون ۱۲ نفر از مصدومان این حادثه به علت شدت سوختگی با وجود اقدامات درمانی فوت کرده اند.

وی ادامه داد: مصدومان این حادثه برای مداوای بهتر به بیمارستانهای تبریز، اصفهان، تهران و ارومیه اعزام شده بودند که تاکنون پنج نفر در تهران، سه نفر در تبریز، سه نفر در ارومیه و یک نفر فوت کرده اند.

بهرامی با بیا ن اینکه در حال حاضر حال دو نفر از حادثه دیدگان آتش سوزی روستای شوریک خوی در بیمارستان امام موسی کاظم (ع) اصفهان وخیم است اظهارداشت: مداوای سایر مصدومان این حادثه در بیمارستانهای تهران، اصفهان، تبریز به همراه خوی و ارومیه ادامه دارد.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: تمام اقدامات لازم برای معالجه این حادثه دیدگان در دست انجام است ولی میزان سوختگی این افراد بسیار زیاد بوده و در بسیاری موارد بیش از ۸۰ درصد برآورد شده است.

عصر چهارشنبه هفته گذشته بر اثر نشت از یک کپسول گاز، انفجاری در یک منزل مسکونی در روستای شوریک خوی رخ داد که چهار نفر از ساکنان این منزل مسکونی مصدوم شدند و زمانی که اهالی روستا برای کمک به مصدومان و خاموش کردن آتش سوزی در نزدیکی این منزل مسکونی جمع شده بودند، انفجار دوم کپسول گاز روی داد که در پی آن ۲۰ نفر دیگر مصدوم شده و روانه بیمارستان شدند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار