مسابقات فوتسال جام رمضان کارگران آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز پناهی پیش از ظهر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: مسابقات فوتسال جام رمضان کارگران استان با حضور ۱۰ تیم از واحدهای تولیدی صنعتی سطح استان در قالب ۲ گروه پنج تیمی به رقابت پرداختند که از هر گروه دو تیم به مرحله دوم این مسابقات راه یافتند.

وی افزود: تیم های خانه کارگر، پیستون سازی، دفترخانه ۱۴۴ و کلرپارس به ترتیب به عنوان تیم های اول و دوم گروه خود با غلبه بر حریفان خود توانستند به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه پیدا کنند.

سرپرست هیات ورزش کارگران استان ادامه داد: بازی های رده بندی و فینال عصر دیروز بعد از افطار در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شماره دو تبریز، سالن چند منظوره شهید بادامچی برگزار شد که نهایتا تیم پیستون سازی با توجه به تساوی چهار بر چهار در وقت های قانونی توانست در ضربات پنالتی از سد تیم خانه کارگر گذشته و مقام سوم این دور از مسابقات را به خود اختصاص دهد.

پناهی افزود: در بازی فینال نیز تیم دفترخانه ۱۴۴ تبریز توانست با نتیجه سه بر یک حریف خود تیم کلرپارس را شکست دهد و قهرمانی این مسابقات را بدست آورد که بر اساس این نتایج تیم های دفترخانه ۱۴۴ تبریز، کلرپارس و پیستون سازی مقام های اول تا سوم مسابقات فوتسال جام رمضان کارگران استان را کسب کردند.

سرپرست هیات ورزش کارگران آذربایجان شرقی در پایان خاطر نشان شد: تیم آلومینیوم حکمتی نیز در پایان این دور از مسابقات از طرف کمیته برگزاری به عنوان تیم اخلاق انتخاب شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار