انتقام جویی مرد بی رحم از همسرسابق با قتل دختر 11 ساله اش

مرد جوان که پس از طلاق همسرش پی برد قادر نیست حق حضانت دختر 11 ساله‌اش را بگیرد، دست به جنایتی هولناک زد و دختر نوجوانش را به قتل رساند تا از این زن انتقام بگیرد.

انتقام جویی مرد بی رحم

مرد بی رحم که پس از طلاق همسرش پی برد قادر نیست حق حضانت دختر 11 ساله‌اش را بگیرد، دست به جنایتی هولناک زد و دختر نوجوانش را به قتل رساند تا از این زن انتقام بگیرد.

به دنبال این حادثه هولناک که در شهرستان ریگان در استان کرمان رخ داد، مأموران پلیس مرد جنایتکار را دستگیر کردند. وی در بازجویی‌ گفت: مدتی قبل به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم از او جدا شدم. با این حال دادگاه با توجه به درخواست همسرم، حضانت دخترم را به او سپرد و من فقط اجازه داشتم گاهی به دیدن فرزندم بروم. با این حال خیلی تلاش کردم که حضانت دخترم را بگیرم و او را نزد خودم نگه دارم ولی مادرش مانع بود و اجازه نمی‌داد. همین موضوع باعث شد که از این زن کینه به دل بگیرم و در نهایت نقشه کشیدم که با قتل دخترم از او انتقام بگیرم.

عامل جنایت گفت: روز حادثه به بهانه دیدن دخترم به خانه همسر سابقم رفتم و دخترم را با خودم به خانه آوردم. ابتدا به او قرص خواب‌آور خوراندم. وقتی به خواب رفت با چاقو بچه‌ام را به قتل رساندم. پس از آن هم تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کنم. با اعتراف‌های این مرد و به دنبال پیدا شدن جسد دختر بچه در خانه، پرونده جنایت هولناک به دادسرای جنایی فرستاده شد و بازپرس دستور بازداشت قاتل را صادر کرد.

ایرن

اخبار مرتبط:

ماجرای پدر بی رحم کاشانی که دختربچه اش را در چاه انداخت

پدر بی‌رحم قیچی را در سر دختر 10 ساله‌اش فرو کرد+تصاویر

کودک هفت ماهه به دست پدر بی رحم به قتل رسید + تصاویر

اقدام وحشیانه پدر بی رحم با دختر یک‌ ساله

درخواست عجیب پدر بی رحم در دادگاه !

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار