پسرجوان والدینش را با ضربات چاقو در خواب كشت

پسر ١٨ ساله اهل برازجان، پدر و مادرش را به علت اختلافات خانوادگي با چاقو به قتل رساند.

قتل پدر و مادر

پسر ١٨ ساله اهل برازجان، پدر و مادرش را به علت اختلافات خانوادگي با چاقو به قتل رساند.

سردار حيدر عباس‌زاده، فرمانده انتظامي استان بوشهر با اشاره به كشف پرونده قتل زن و مرد ميانسال در شهرستان برازجان گفت: «صبح روز ١٣ تيرماه پسر ١٨ ساله‌اي به نام رامين با مراجعه به كلانتري شهرستان برازجان از مرگ مشكوك پدر و مادرش خبر داد. با حضور پليس در محل حادثه مشخص شد نجف ٦٥ ساله و فاطمه ٦٩ ساله بر اثر ضربات چاقو به شكم و پهلو هر دو به قتل رسيده‌اند.

تيم جنايي با توجه به اظهارات ضد و نقيض پسر جوان به او مشكوك شدند و همانجا او را بازداشت كردند.» پسر جوان در بازجويي‌هاي اوليه به قتل پدر و مادرش به علت درگيري لفظي و اختلافات خانوادگي اعتراف كرد و گفت: «نصف شب، وقتي پدر و مادرم خوابيدند با يك چاقوي آشپزخانه چند ضربه به آنها زدم و بعد از اينكه از مرگ آنها مطمئن شدم با كلانتري تماس گرفتم.

مي‌خواستم ماجرا را طوري نشان دهم كه خودم را بيگناه نشان دهم، اما ماموران وقتي به خانه مان آمدند من را دستگير كردند. فرمانده انتظامي بوشهر با اعلام اين خبر گفت: «تحقيقات از پسر جوان براي مشخص شدن انگيزه اصلي قتل ادامه دارد. »

اعتماد

اخبار مرتبط:

جنایت هولناک مرد جوان / قتل پدر و مادر و به آتش کشیدن انها در خیابان

تصاویر: قتل هولناک پدر ومادری بی‌گناه به دست پسرشان، رضا 26 ساله

قتل "پدر و مادر" پس از بازگشت به ایران!

قتل پدر و مادر توسط فرزند در چالوس

تبدیل عروسی به عزا با مرگ پدر و مادر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار