دستگیری 3 صیاد بوشهری بدست نظامیان کویت

دستگیری 3 صیاد بوشهری بدست نظامیان کویت

تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۴

نیروهای نظامی کویتی سه تن از صیادان بوشهری را که در داخل آب های کشور در خلیج فارس و نزدیک مرز آبی با کشور کویت مشغول صیادی بودند را دستگیر کرد.

به گزارش جهان به نقل از گام نیوز، نیروهای نظامی کویتی سه تن از صیادان بوشهری را که در داخل آب های کشور در خلیج فارس و نزدیک مرز آبی با کشور کویت مشغول صیادی بودند را دستگیر کرد.
 
باختر پدر یکی از صیادان دستگیر شده در گفتگو با «گام نیوز» در بیان جزئیات این حادثه گفت: دو قایق از بوشهر که در یکی از این قایق ها سه تن از فرزندانم در آب های کشور در خلیج فارس مشغول صید بودند به ناگاه با قایقی از کشور کویت مواجه می شوند.
 
وی افزود: قایق کویتی که صیادان آن اهل کشور مصر بودند و مرز بین المللی را عبور کرده و وارد آب های ایران شده بود به صورت عمد مکان ماهیگیری خود را در نزدیکی مکان ماهیگیری صیادان بوشهری انتخاب می کند و مزاحمتی را برای آنها ایجاد می نماید.
 
باختر با بیان اینکه یکی از فرزندانم به قصد بیان موضوع وارد صحبت با آنان می شود که متاسفانه صیادان مصری که تعدادشان بیش از 10 نفر بود به طرز فجیع همه صیادان بوشهر از جمله فرزاندانم را مورد ضرب و شتم شدید قرار می دهند و یکی از پسرانم از چند ناحیه دچار شکستگی می شود.
 
وی اضافه کرد: پس از این اتفاق نیروهای نظامی کشور کویت وارد عمل شده و یکی از فرزندانم به همراه دو صیاد از قایق دیگر بوشهری را دستگیر می کنند و دو فرزند دیگرم با قایقی شکسته و به زحمت خود را به بوشهر می رسانند.
 
پدر این صیاد همچنین گفت: در حال حاضر از سرنوشت فرزندم بی اطلاع هستم و از مسئولان خواستارم این مساله را پیگیری کنند.

کد مطلب: 472163

Share/Save/Bookmark

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار