امکان صدور حواله‌ ارزی در شعب بانک ملی

پس از اجرایی شدن برنامه اقدام مشترک (برجام) و رفع تحریم‌های نظام بانکی ، بانک ملی ایران اقداماتی را در خصوص توسعه روابط کارگزاری خود با بانک‌های کشورهای مختلف انجام داده است.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : در تازه‌ترین اقدامات صورت گرفته امکان صدور حواله‌ ارزی بابت واردات کالا و گشایش اعتبارات اسنادی عهده Sumitomo Mitsui Banking Corporation (SMBC) با ارز ین ژاپن و Banque Marocaine du Commerce Exterieur International (BMCE) با ارز یورو از طریق شعب ارزی این بانک فراهم شده است.
طی ماه‌های اخیر پس از برجام، بخش بین‌الملل بانک ملی ایران جلسات مستمر و متناوبی با هیأت‌های بانک‌های مختلف دنیا داشته به طوری که با تعداد زیادی از آنها در حال تبادل مدارک برای ایجاد روابط کارگزاری است.
پیش از این امکان گشایش اعتبارات اسنادی و صدور حواله‌ ارزی بابت واردات کالا عهده شعبه هامبورگ این بانک امکان‌پذیر شده بود.
همچنین گشایش اعتبارات اسنادی دیداری و صدور حواله ارزی بابت واردات کالا عهده میربیزنس بانک مسکو به ارز یورو در حال حاضر صورت می‌گیرد.
لازم به ذکر است بانک ملی ایران روابط کارگزاری خود با بانک آوکنلون چین را پس از برجام آغاز کرده و در حال حاضر گشایش اعتبارات اسنادی دیداری و مدت‌دار (شش ماهه) و صدور حواله ارزی بابت واردات کالا به ارزهای یورو و یوآن‌ چین از طریق بانک مذکور امکان‌پذیر است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار