گاف بزرگ "مهدی طارمی" در دفا

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"،  مهدی طارمی که بعد از پیوستن به باشگاه ترکیه‌ای با ریزش شدید فالورهایش در اینستاگرام مواجه شده، عصر پنجشنبه بعد از بازگشت به ایران، از این صفحه استفاده کرد و توضیحاتی در مورد انتقالش داد.

او در این مطلب کوشیده بود همه تقصیرات را گردن باشگاه بیندازد. در بخشی از پیام مهدی می‌خوانیم: «در جلسه هم من هیچ قولی ندادم که اون ترکاشوند به دروغ به سایت‌ها گفت من بستم تا فشار را از روی خودشان بردارند و همه چیز را سر من ساده که به عشق هوادار و پرسپولیس رفته بودم خراب کنند.»

یک نکته آزاردهنده در مورد این پیام، به نوع خطاب قرار دادن معاون باشگاه پرسپولس توسط طارمی مربوط می‌شود؛ جایی که او به شکل نامناسب و تحقیرآمیزی، آقای معاون را «اون ترکاشوند» خطاب کرده. مسلما هر اتفاقی پشت پرده رخ داده باشد،

چنین لفظی برای صدا زدن یک بزرگتر زیبنده نیست. اما جالب است بدانید طارمی در این پست کسی را دروغگو خطاب کرده که کمتر از 48ساعت قبل، صداقت او را تحسین کرده بود.

بخشی از مصاحبه طارمی با خبرگزاری فارس، بلافاصله بعد از عقد قرارداد با ریزاسپورت را بخوانید: «از دکتر طاهری و ترکاشوند به سبب صداقت‌شان تشکر می کنم چون ثابت کردند اهل وعده دروغ نیستند و شفاف و بر اساس توانایی مالی باشگاه حرف زدند.» ظاهرا طارمی با بازگشت به ایران و در مواجهه با فشار سنگین افکار عمومی، راهی غیر از تغییر عقیده در قبال یک فرد «صادق» پیدا نکرده است!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار